artykuły

prezentacje-pojazdowPREZENTACJE POJAZDÓW
ReklamaBilbord - ACSI

4 modele Globe-Traveller na poznańskich targach

Czas czytania 2 minuty
4 modele Globe-Traveller na poznańskich targach

Globe-Traveller regularnie gości na największych polskich i międzynarodowych targach karawaningowych. W 2017 Globe-Traveller Voyager Z zdobył prestiżową nagrodę „Best in show” na wystawie w Sztokholmie. To naturalnie zmobilizowało team do działania. W Poznaniu Globe-Traveller zaprezentuje 4 modele:

  • Active ZS,
  • Pathfinder Z,
  • Rookie,
  • Voyager XS.

Szczególnie ciekawe wydają się być 2 ostatnie modele. Nowy Rookie, który ma wyjątkowo kompaktowe rozmiary, zapewniając przy tym odpowiedni komfort i jakość podróżowania. Voyager XS to zaś nieco mniejsza wersja nagrodzonego w Sztokholmie modelu. Każdy pasjonat karawaningu powinien więc w przestrzeni Globe-Traveller znaleźć coś dokładnie dla siebie.

Grupa Elcamp zaprezentuje kamper 4x4

Grupa Elcamp prowadzi na polskim rynku sprzedaż kamperów marki Globe-Traveller jak również Adria oraz Westfalia. Dealer zaprezentuje uczestnikom Adria Matrix Axess 600 SC, czyli funkcjonalny kamper, doskonale nadający się do rodzinnych podróży. Grupa Elcamp ostatnio poszerzyła współpracę z Westfalia, dzięki czemu jako jedyny dystrybutor w Polsce, będzie oferować jedyny w swoim rodzaju model – uterenowionego kampera Amundsen 540D Offroad. Pojazd jest wyposażony w stały napęd 4x4, blokadę dyferencjału oraz specjalny, offroadowy pakiet wyposażenia. Z pewnością nie można go pomylić z żadnym innym kamperem.

Premiera nowej wersji sklepu internetowego

Ekspozycję Elcamp i Globe-Traveller na Poznań Motorshow 2018 będzie można odwiedzić w hala 15, stoisko nr 5. Podczas poznańskich targów będzie mieć miejsce również premiera zmodernizowanego sklepu z częściami i akcesoriami karawaningowymi:

www.sklep.elcamp.pl. Mamy nadzieję, że jego nowy layout i funkcjonalności, ułatwią odwiedzającym zakupy, umożliwiając optymalne przygotowanie się do sezonu. W przystępnych cenach oczywiście.

Pawilon 15


Bartłomiej Ryś03.04.2018
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News