NASZE ROZMOWY

ponad rok temu  01.08.2016, ~ Administrator   

3 na 4 kampery mają podwozie Ducato

W dniach 5-6 lipca br. nasza redakcja – jako jedyna z Polski! – na zaproszenie Fiata Professional brała udział w konferencji prasowej odbywającej się w Mediolanie (Włochy), podczas której marka zaprezentowała m.in. nowe modele samochodów.

Już od 35 lat Fiat dostarcza bazę do budowy kamperów i dziś już wie, że 3 na 4 budowane mobilne domy mają podwozie właśnie Ducato. To ogromny sukces tej marki! Rynek jest jednak wymagający, dlatego też Fiat Professional poszerza wybór już samych silników w modelach Ducato: 115 Multijet, 130 Multijet, 150 Multijet, 150 Ecojet, 180 Multijet, Power 140 Natural Power (na gaz CNG).
Włoska marka ma świadomość, że przybywający klienci to ludzie młodzi i aktywni, więc szczególnie z myślą o nich tworzy nowe modele samochodów, tak dzielnych w terenie jak np. nowy pick-up Fullback (o którym więcej przeczytacie w najnowszym numerze PC, a który mieliśmy okazję przetestować).
Podczas pobytu we Włoszech poznaliśmy także od środka „mobilny warsztat” MOPAR, czyli samochód pomagający m.in. kamperowcom, którym w drodze przydarzy się awaria. Mopar to Dział Części Zamiennych i Serwisu Fiat Chrysler Automobiles. W wybranych krajach europejskich dostępne są samochody, będące właśnie mobilnymi warsztatami, gotowe pomóc kierowcy niemal w każdej sytuacji.

Więcej informacji na: my.fiatprofessional.com
Zdjęcia z lipcowego wyjazdu: https://www.facebook.com/Polski-Caravaning-159265024124586/
Oprac. JZ

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony