artykuły

nasze-rozmowyNASZE ROZMOWY
ReklamaBilbord - Ubezpieczenia Sebastian

Ważne jest indywidualne podejście

Ważne jest indywidualne podejście

- mówi Karina Ślaska, współwłaścicielka wraz z bratem Borysem Ślaskim kempingu nr 48 „Przymorze” w Łebie.

Jak długo istnieje kemping „Przymorze”?

Kemping istnieje od roku 1970 r. Prowadzony był ponad 30 lat przez Danutę Stańczykowską. W tym czasie wielokrotnie nagradzany był w konkursie Mister Camping organizowanym przez PFCC, a samą właścicielkę wyróżniono medalem za zasługi dla rozwoju turystyki. W kwietniu tego roku, przechodząc na zasłużoną emeryturę, przekazała prowadzenie firmy wnukom. Ja sama już od prawie dziesięciu lat zajmuję się prowadzeniem kempingu.

Jak duży jest kemping?
Powierzchnia kempingu to 16 797 m2 równego terenu, w połowie porośniętego pięknym lasem sosnowym, reszta to drzewa z gatunku brzóz i topoli. Teren kempingu otoczony jest nowym ogrodzeniem. Mamy fantastyczną lokalizację w zacisznym miejscu Łeby, 150 m od szerokiej, czystej plaży, 500 m od centrum, gdzie można spędzić szalone wieczory. Tuż obok kempingu znajdują się dwa sklepy, smażalnia i restauracja. Dla turystów caravaningowych mamy 150 stanowisk. Stanowiska nie tworzą tzw. boksów, które ograniczają – granice miejsc wyznaczone są przez choinki i iglaki. Standardowa powierzchnia stanowiska waha się od 60 do 80 mkw.

Ważne jest indywidualne podejście 1
W tak pięknym miejscu nad Bałtykiem na brak ruchu zapewne narzekać nie można...
Z każdym rokiem Łeba staje się coraz bardziej atrakcyjnym i popularnym miejscem spędzania wolnego czasu. Zawdzięcza to wspaniałemu położeniu pomiędzy Słowińskim Parkiem Narodowym a Rezerwatem Przyrody „Mierzeja Sarbska”. Pozwala to na obcowanie z unikatową przyrodą, nie skażoną przez człowieka. Jedyne w Europie Środkowej wydmy ruchome ze specyficznym mikroklimatem zapewniają niezapomniane wrażenia i pozwalają na aktywny wypoczynek. W ramach obsługi klienta organizujemy wycieczki w najbardziej atrakcyjne miejsca regionu. Rodzinny charakter kempingu zapewnia nam pokaźną liczbę stałych i nowych klientów. Ważne jest indywidualne podejście do każdego gościa.

ReklamaŚródtekstowy Dethleffs 21.09-02.10 Sebastian

Więcej jest gości z Polski czy z zagranicy?
W maju, czerwcu oraz we wrześniu kemping odwiedzają częściej turyści z zagranicy. W lipcu i sierpniu trzy czwarte naszych gości to Polacy. Jednak liczba gości z zagranicy stale rośnie.

Ważne jest indywidualne podejście 2
Czy na kempingu jest toaleta chemiczna dla kamperów i przyczep?
Oczywiście, kemping posiada wyznaczone miejsce do zrzutu nieczystości dla kamperów i przyczep, zmodernizowane w tym roku.

Będą kolejne inwestycje?
Kemping „Przymorze” jest w fazie inwestycji i rozwoju. Już dziś dysponujemy darmowym bezprzewodowym dostępem do Internetu dla każdego z Gości. Trwa modernizacja sieci energetycznej. W najbliższych latach planujemy wyposażyć stanowiska dla kamperów w złącza wodno-kanalizacyjne oraz TV-sat. Kemping będzie również monitorowany przez system kamer.

Dziękuję za rozmowę i życzę wielu zadowolonych gości.

Rozmawiał: Dariusz Wołodźko


Więcej informacji o kempingu „Przymorze” na stronie: www.camping.leba.pl


03.03.20090