artykuły

nasze-rozmowyNASZE ROZMOWY
ReklamaBilbord - bookingcamper
Lodówka markowa czy z marketu? [VIDEO]
  fot. Bartłomiej Ryś

Lodówka markowa czy z marketu? [VIDEO]

Jest to z pewnością jedno z najważniejszych urządzeń na pokładzie naszego kampera lub przyczepy kempingowej. Można jej z powodzeniem użyć podczas grilla, na działce lub plaży. Mowa oczywiście o przenośnych lodówkach turystycznych. W tym materiale porównujemy różne ich rodzaje i wyjaśniamy, ile tak naprawdę warte są urządzenia za 200-300 zł, które możemy kupić w różnych supermarketach.

Wybór lodówki turystycznej nie jest łatwy. Po pierwsze, musimy odpowiedzieć sobie na pytanie, jak często będziemy tego rodzaju urządzenie eksploatować oraz w jakich warunkach. Niezbędne jest również ustalenie litrażu - im lodówka jest większa tym musi być bardziej wydajna (i, co oczywiste, droższa). 

Podczas wakacji kuszą oferty „lodówek” dostępnych w różnych marketach. Ich ceny zazwyczaj nie przekraczają 200-300 zł. W poniższym materiale video wyjaśniamy, ile tak naprawdę są one warte i ile są w stanie "schłodzić" nasze produkty. Porównujemy również dwa zupełnie inne rozwiązania: lodówkę kompresorową oraz termoelektryczną. Wyjaśniamy to, jak są zbudowane takie urządzenia oraz jakie są ich poszczególne zalety i wady. Poruszamy również temat złego "pierwszego kontaktu" z lodówką termoelektryczną, co w przyszłości wpływa na klienta i jego ocenę tej technologii. 

Materiał powstał we współpracy z marką Dometic. 


Bartłomiej Ryś20.08.20183