artykuły

Wszystko o branży caravaningowej w jednym miejscu Wszystko o branży caravaningowej w jednym miejscu
ReklamaBilbord - ACSI
Zintegrowany system okienny marki Polyplastic

Zintegrowany system okienny marki Polyplastic

Czas czytania 1 minuta

Piuma, bo tak nazwano system do samodzielnego montażu, pozwala z gotowych formatek złożyć ramę okienną zintegrowaną z roletą. Cała procedura montażu jest zredukowana do zaledwie 4 kroków.

Polyplastic skoncentrował się na sześciu najbardziej standardowych rozmiarach używanych wśród producentów gotowych ram okiennych: 500 x 400, 700 x 400, 350 x 580, 700 x 580, 900 x 580, 1300 x 580 mm. Moduły do samodzielnego montażu z serii Piuma zostały przetestowane w komorze klimatycznej i przeszły pomyślnie testy wodoszczelności, stabilności UV i trwałości.

Ramy formowane wtryskowo w holenderskim zakładzie Polyplastic stwarzają wyraźną przewagę w zakresie efektywności montażu, a dla klienta - lekkości i funkcjonalności. Gdzie tkwi ich przewaga? Piuma to dwie wstępnie zmontowane ramy (wewnętrzna i zewnętrzna), dwuszybowe okno akrylowe, gumowa uszczelka i dedykowany system montażowy (m.in. zaciski montażowe, uszczelniacz).

Są tańsze w produkcji, a to oznacza niższą cenę dla klienta indywidualnego. Są lżejsze od produktów z drewna o 25%. No i dziecinnie proste w samodzielnym montażu. Takie okno może być stosowane dla różnych grubości ścian (od 25 do 40 mm) poprzez zastosowanie różnych zacisków montażowych. A cała operacja wprawienia ramy okiennej ma trwać dosłownie kilka minut!

Fot. Polyplastic


Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News