artykuły

Wszystko o branży caravaningowej w jednym miejscu Wszystko o branży caravaningowej w jednym miejscu
ReklamaBilbord - bookingcamper zacznij zarabiac

XII Auto Moto Show

Czas czytania 2 minuty
XII Auto Moto Show

Jeszcze nie przebrzmiały echa poznańskich targów Motor Show, a już zapowiadamy kolejne. Auto Moto Show, największa tego typu impreza na południu Polski, odbędzie się w dniach 10-11 czerwca br.

Choć do rozmachu poznańskiej imprezy jej daleko, to i w Sosnowcu możemy liczyć na moc atrakcji. Będą samochodowe i motocyklowe premiery, spotkania z gwiazdami rajdów i wyścigów, auta zabytkowe, elektryczne i hybrydowe, kampery... – wszystko to, co ważne i ciekawe w szeroko pojętej motoryzacji. Już dziś swą obecność potwierdziły: Opel, Kia, SsangYong, Hyundai, Isuzu, Mazda, Renault i Ford.

Jak zapowiada Wojciech Majewski, jeden z organizatorów targów:

– Nasza impreza ma charakter motoryzacyjnego pikniku. Chcemy zaproponować zwiedzającym możliwość przetestowania samochodów podobnej klasy, pomagając im w ten sposób w dokonywaniu wyborów przed planowymi zakupami. Będzie jak zwykle wiele pokazów, konkursów, quizów i zabaw. Planujemy, wspólnie z firmą VIP Gwarant Serwis, zorganizować ciekawą ekspozycję samochodów używanych i wyjątkową aukcję tych aut z roczną gwarancją, rozpoczynając licytację od 100 złotych. Wśród kupujących rozlosujemy dodatkowo nagrodę w postaci bezpłatnego użyczenia kampera na tydzień.

Ciekawie zapowiada się ekspozycja, na której w parach prezentowane będą samochody tej samej marki, które dzieli kilkadziesiąt lat (np. VW Golf pierwszej i ostatniej generacji). Eko Rajd, zlot samochodów tuningowanych i parada motocyklistów to kolejne atrakcje zbliżającej się imprezy. Pamiętajcie, 10-11 czerwca, Expo Silesia, Sosnowiec.

ReklamaXII Auto Moto Show 1
Więcej na: http://www.exposilesia.pl/automotoshow


Administrator11.04.2017
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News