TARGI

ponad rok temu  11.04.2017, ~ Administrator   

Miejsce: Sosnowiec

Data rozpoczęcia: 16.09.2017

Data zakończenia: 17.09.2017

Jeszcze nie przebrzmiały echa poznańskich targów Motor Show, a już zapowiadamy kolejne. Auto Moto Show, największa tego typu impreza na południu Polski, odbędzie się w dniach 10-11 czerwca br.

Choć do rozmachu poznańskiej imprezy jej daleko, to i w Sosnowcu możemy liczyć na moc atrakcji. Będą samochodowe i motocyklowe premiery, spotkania z gwiazdami rajdów i wyścigów, auta zabytkowe, elektryczne i hybrydowe, kampery... – wszystko to, co ważne i ciekawe w szeroko pojętej motoryzacji. Już dziś swą obecność potwierdziły: Opel, Kia, SsangYong, Hyundai, Isuzu, Mazda, Renault i Ford.

Jak zapowiada Wojciech Majewski, jeden z organizatorów targów:

– Nasza impreza ma charakter motoryzacyjnego pikniku. Chcemy zaproponować zwiedzającym możliwość przetestowania samochodów podobnej klasy, pomagając im w ten sposób w dokonywaniu wyborów przed planowymi zakupami. Będzie jak zwykle wiele pokazów, konkursów, quizów i zabaw. Planujemy, wspólnie z firmą VIP Gwarant Serwis, zorganizować ciekawą ekspozycję samochodów używanych i wyjątkową aukcję tych aut z roczną gwarancją, rozpoczynając licytację od 100 złotych. Wśród kupujących rozlosujemy dodatkowo nagrodę w postaci bezpłatnego użyczenia kampera na tydzień.

Ciekawie zapowiada się ekspozycja, na której w parach prezentowane będą samochody tej samej marki, które dzieli kilkadziesiąt lat (np. VW Golf pierwszej i ostatniej generacji). Eko Rajd, zlot samochodów tuningowanych i parada motocyklistów to kolejne atrakcje zbliżającej się imprezy. Pamiętajcie, 10-11 czerwca, Expo Silesia, Sosnowiec.

Więcej na: http://www.exposilesia.pl/automotoshow

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 4

 • 2
  ZADOWOLONY
 • 1
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 1
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony