ReklamaA1 - katalog ACSI

TARGI

8 miesięcy temu  18.09.2019, ~ Redakcja   

Miejsce: Nadarzyn

Data rozpoczęcia: 18.10.2019

Data zakończenia: 20.10.2019

World Travel Show, czyli święto caravaningu i turystyki

IV edycja targów World Travel Show odbędzie się 18-20 października br. w największym w tej części Europy Centrum Targowo-Kongresowym Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie. To jedno z najważniejszych wydarzeń targowych branży turystycznej w Polsce. Do udziału zapraszani są touroperatorzy i kontrahenci z całego świata. To świetne miejsce, by zawrzeć przyjaźnie, poszukać inspiracji na kolejny wyjazd lub nawiązać długoterminowe relacje biznesowe.

World Travel Show to wielka impreza turystyczna przyciągająca pasjonatów małych i wielkich podróży. Targi dzielą się na Salon Turystyki Krajowej i Zagranicznej, Salon Camper&Caravan, Warszawski Salon Jachtowy oraz Warsaw Ski & Outdoor Show. Nas, co oczywiste, interesuje salon caravaningowy wraz z przytargowym zlotem, który każdego roku przyciąga kilkaset załóg. Jak deklarują organizatorzy, na miejscu zaprezentowanych zostanie ponad 170 kamperów i przyczep kempingowych. Swój udział potwierdzili już praktycznie wszyscy dealerzy i inne firmy związane z naszą branżą. Na targach zobaczymy więc pełny przekrój ofertowy: od przyczep, przez kampery, po namioty dachowe i domki mobilne. Nie zabraknie też sklepów caravaningowych oferujących akcesoria i dodatkowe wyposażenie dla naszych domów na kołach.
Organizatorzy targów zapowiadają, że dwa samodzielne pawilony poświęcone wyłącznie caravaningowi zostaną podzielone na sekcje: miasteczko caravaningowe, sektor aut specjalistycznych, sektor domków mobilnych i off-road.

Bilety i szczegóły można znaleźć na stronie internetowej www.worldtravelshow.pl. „Polski Caravaning” również tam będzie – do zobaczenia!

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 2
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony