artykuły

Wszystko o branży caravaningowej w jednym miejscu Wszystko o branży caravaningowej w jednym miejscu
ReklamaBilbord - Webasto 01.11-30.11 Sebastian
Truma z Oskarem przemysłu caravaningowego

Truma z Oskarem przemysłu caravaningowego

Czas czytania 2 minuty

Niemieckie Stowarzyszenie Branży Caravaningowej (DCHV) przyznało firmie Truma nagrodę "LUPO" za rok 2021 w kategorii "dostawca".

Lupo to bodaj najbardziej prestiżowa nagroda przemysłu caravaningowego. Przyznawana jest rokrocznie przez stowarzyszenie autoryzowanych sprzedawców pojazdów kempingowych i sprzętu caravaningowego. DCHV zrzesza tylko w samych Niemczech około 320 firm członkowskich.

W tym roku jury konkursowe duży nacisk położyło na satysfakcję konsumentów, gdy przyjdzie im serwisować urządzenia pokładowe w zabudowach kempingowych. Wiadomo, że w czasach pandemii trudniej było o realizację przeglądów gwarancyjnych i pogwarancyjnych. Z ograniczeń wynikających z lokcdownu najlepiej w ocenie jury wywiązali się dilerzy marki Truma. I oczywiście centrala firmy, której wysiłki sprawiły, że wszystkie części docierały na czas do punktów dilerskich. I właśnie to przesądziło przyznaniu nagrody.

Ciągłe dokształcanie kadr Truma

Centrala wzorowo wywiązała się na polu szkoleń dla swych autoryzowanych reprezentantów. Co więcej, wychodząc naprzeciw potrzebom konsumentów uruchomiła dla nich wsparcie online. Dzięki temu udało się „rozładować korki” – wielu użytkownikom udało się samodzielnie przeprowadzić niektóre procedury serwisowe i rozwiązać drobne usterki. Odciążono tym samym ponad 1800 partnerów firmy Truma w całej Europie. Ci mogli w tym czasie zająć się poważniejszymi zgłoszeniami fanów caravaningu. Kolejnym wzorcowym rozwiązaniem jest Truma Assist, za pomocą którego firma zapewnia pracownikom serwisu wsparcie online przy analizie usterek, oferując cenne wskazówki.

ReklamaTruma z Oskarem przemysłu caravaningowego 1
Na zdjęciu Matthias Euch, członek komisji DCHV i Kai Dhonau, prezes DCHV. Obaj wręczyli przedstawicielom marki Truma nagrodę „za wzorowe wspieranie swoich partnerów”. Nagrodę odbiera Michael Peikert, dyrektor europejskiego działu zarządzania sprzedażą detaliczną w firmie Truma.

Fot. Truma


Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News