artykuły

Wszystko o branży caravaningowej w jednym miejscu Wszystko o branży caravaningowej w jednym miejscu
ReklamaBilbord Ubezpieczenia

Targi Wiatr i Woda

Czas czytania 3 minuty
Targi Wiatr i Woda

Już po raz 29. odbędą się Targi Sportów Wodnych i Rekreacji Wiatr i Woda. Najpiękniejsze jachty, luksusowe łodzie motorowe, najszybsze skutery, nowoczesny sprzęt żeglarski i motorowodny podziwiać będziemy mogli w dniach 16-19 marca br. w Centrum MT Polska przy ulicy Marsa w Warszawie.

W tym roku swoją ofertę na targach zaprezentuje ponad 400 wystawców z Polski i zagranicy. Można będzie oglądać ponad 100 jachtów żaglowych i łodzi motorowych, także wiele modelów pontonów, RIB-ów, skuterów wodnych i innych jednostek pływających. Będą też akcesoria żeglarskie, silniki, sprzęt asekuracyjny i ratunkowy, instrumenty do nawigacji i elektronika jachtowa, swoje oferty zaprezentują także producenci i dystrybutorzy odzieży żeglarskiej i sportowej oraz regiony turystyczne.
Jednym z gości tegorocznych targów będzie Szymon Kuczyński, który w zeszłym roku zakończył z sukcesem swój, trwający blisko 16 miesięcy, samotny rejs dookoła świata. Zwiedzający będą mogli na żywo zobaczyć jacht Maxus 22, na pokładzie którego Szymon Kuczyński walczył z żywiołami.

Wizyta na targach będzie także szansą na spotkanie z Laurą Dekker, młodziutką holenderską żeglarką, która solo okrążyła świat. Już po raz drugi goście targów będzie również Tom Cunliffe, postać kultowa w angielskojęzycznym świecie żeglarskim, autor wielu książek, publikacji i filmów, wieloletni gospodarz stałej rubryki w kultowym magazynie żeglarskim „Yachting Monthly”.

ReklamaTargi Wiatr i Woda 1
W programie nie zabraknie spotkań z polskimi żeglarzami, którzy realizują wybitne projekty, ruszają w dalekie rejsy oraz startują w międzynarodowych regatach na całym świecie. Tradycyjnie miłośników kajakarstwa zaprosimy na sobotni Dzień Kajakarza. Opracowany przy współpracy z magazynem „Wiosło” program także w tym roku wypełnią ciekawe spotkania, prezentacje i wykłady.

Partnerem Targów Wiatr i Woda jest magazyn „Żagle”, sponsorem firma Henri Lloyd, a partnerem strategicznym – Miasto Gdynia, Żeglarska Stolica Polski.

Kiedy na Targi?
29. edycja Targów Wiatr i Woda potrwa 4 dni. W czwartek (16 marca) targi będzie można zwiedzać w godz. 11.00 – 17.00. W dniach 17 (piątek) i 18 marca (sobota) w godzinach 10.00 – 18.00, w niedzielę (19 marca) – w godz. 10.00 – 16.00.
Bilety dostępne są online pod adresem twojbilet24.pl oraz w kasach przy wejściu na targi w dniach i godzinach ich otwarcia. Więcej na: wiatriwoda.pl.

Fot. Alex Domański


Administrator21.02.2017
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News