artykuły

Wszystko o branży caravaningowej w jednym miejscu Wszystko o branży caravaningowej w jednym miejscu
ReklamaBilbord Ubezpieczenia zadzwon
Najpierw wynajem, potem zakup. Doradcy Viskar radzą początkującym

Najpierw wynajem, potem zakup. Doradcy Viskar radzą początkującym

Czas czytania 3 minuty

Jeżeli ktoś zaczął już przygodę z caravaningiem, wie, czego potrzebuje, jakie rozwiązania i funkcjonalności są dla niego ważne. Pozostają kwestie wyboru dealera i finansowania. W firmie Viskar można kupić kampera i na miejscu omówić warunki finansowania.

Mało osób wie, ale w Viskarze istnieje możliwość pozostawienia auta w rozliczeniu. Dla klientów to bardzo atrakcyjna opcja i chętnie z niej korzystają. – Oczywiście nasza doradczyni Karolina pomoże przebrnąć przez wszystkie formalności i zaproponuje najkorzystniejsze finansowanie wymarzonego kampera lub przyczepy – podkreślają przedstawiciele firmy. Tym, którzy nie mieli jeszcze okazji podróżować kamperem, doradca Tomasz poleca na początek wynajem. – To okazja, aby szybko zweryfikować swoje oczekiwania. Podczas wakacji w wynajętym kamperze można przetestować każdą funkcjonalność i sprawdzić, które z nich powinny znaleźć się w naszym własnym pojeździe.

Na co warto zwrócić uwagę? Chociażby na układ łóżka, które ma być komfortowe podczas całych wakacji i zapewnić odpoczynek. Istotne jest to, kto będzie użytkował kampera – małżeństwo, a może rodzina z dwójką dzieci? Jeśli to drugie, to może lepiej zainwestować w kampera z alkową, wówczas, gdy dzieci pójdą spać, dół kampera pozostanie do dyspozycji dorosłych załogantów. Rozwiać tego typu wątpliwości, jak również sprecyzować potrzeby pomaga właśnie wypożyczenie pojazdu.

Kampera można wypożyczyć już od 3 dni, czyli np. na dowolny weekend. Aby mieć gwarancję dostępności wybranego pojazdu, warto dokonać rezerwacji wcześniej. – Każdy nasz kamper jest w pełni wyposażony i gotowy na przygodę – zapewniają gospodarze firmy Viskar. – Do dyspozycji oddajemy zestaw mebli turystycznych, komplet naczyń i garnków, markizę zewnętrzną oraz klimatyzator stacjonarny, wszystko w cenie wynajmu. Każdy nasz kamper po wynajmie jest poddawany dokładnej dezynfekcji i myty w firmowej ekologicznej myjni z zamkniętym obiegiem wody.

ReklamaŚródtekstowy - Camper Caravans Salon 2023 16.08-29.10 Sebastian
Zainteresowani? Wypożyczalnia Viskar czynna jest przez cały rok, oferując na wynajmem kampery hiszpańskiej marki Benimar. Jeśli natomiast zdecydujecie się na zakup, wybierać możecie pośród kamperów marek Eura Mobil, Karmann Mobil i Benimar oraz przyczep Sterckeman.


Redakcja05.04.20230 zdjęć 6
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News