artykuły

Wszystko o branży caravaningowej w jednym miejscu Wszystko o branży caravaningowej w jednym miejscu
ReklamaBilbord - ACSI
Najpierw wynajem, potem zakup. Doradcy Viskar radzą początkującym

Najpierw wynajem, potem zakup. Doradcy Viskar radzą początkującym

Czas czytania 2 minuty

Jeżeli ktoś zaczął już przygodę z caravaningiem, wie, czego potrzebuje, jakie rozwiązania i funkcjonalności są dla niego ważne. Pozostają kwestie wyboru dealera i finansowania. W firmie Viskar można kupić kampera i na miejscu omówić warunki finansowania.

Mało osób wie, ale w Viskarze istnieje możliwość pozostawienia auta w rozliczeniu. Dla klientów to bardzo atrakcyjna opcja i chętnie z niej korzystają. – Oczywiście nasza doradczyni Karolina pomoże przebrnąć przez wszystkie formalności i zaproponuje najkorzystniejsze finansowanie wymarzonego kampera lub przyczepy – podkreślają przedstawiciele firmy. Tym, którzy nie mieli jeszcze okazji podróżować kamperem, doradca Tomasz poleca na początek wynajem. – To okazja, aby szybko zweryfikować swoje oczekiwania. Podczas wakacji w wynajętym kamperze można przetestować każdą funkcjonalność i sprawdzić, które z nich powinny znaleźć się w naszym własnym pojeździe.

Na co warto zwrócić uwagę? Chociażby na układ łóżka, które ma być komfortowe podczas całych wakacji i zapewnić odpoczynek. Istotne jest to, kto będzie użytkował kampera – małżeństwo, a może rodzina z dwójką dzieci? Jeśli to drugie, to może lepiej zainwestować w kampera z alkową, wówczas, gdy dzieci pójdą spać, dół kampera pozostanie do dyspozycji dorosłych załogantów. Rozwiać tego typu wątpliwości, jak również sprecyzować potrzeby pomaga właśnie wypożyczenie pojazdu.

Kampera można wypożyczyć już od 3 dni, czyli np. na dowolny weekend. Aby mieć gwarancję dostępności wybranego pojazdu, warto dokonać rezerwacji wcześniej. – Każdy nasz kamper jest w pełni wyposażony i gotowy na przygodę – zapewniają gospodarze firmy Viskar. – Do dyspozycji oddajemy zestaw mebli turystycznych, komplet naczyń i garnków, markizę zewnętrzną oraz klimatyzator stacjonarny, wszystko w cenie wynajmu. Każdy nasz kamper po wynajmie jest poddawany dokładnej dezynfekcji i myty w firmowej ekologicznej myjni z zamkniętym obiegiem wody.

ReklamaNajpierw wynajem, potem zakup. Doradcy Viskar radzą początkującym 1
Zainteresowani? Wypożyczalnia Viskar czynna jest przez cały rok, oferując na wynajmem kampery hiszpańskiej marki Benimar. Jeśli natomiast zdecydujecie się na zakup, wybierać możecie pośród kamperów marek Eura Mobil, Karmann Mobil i Benimar oraz przyczep Sterckeman.


Redakcja05.04.2023 zdjęć 6
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News