artykuły

Wszystko o branży caravaningowej w jednym miejscu Wszystko o branży caravaningowej w jednym miejscu
ReklamaBilbord Ubezpieczenia assistance
Nagrody i partnerzy na naszym zlocie

Nagrody i partnerzy na naszym zlocie

Czas czytania 4 minuty

Przypominamy, że od 1 do 3 lipca bawimy się wspólnie na trzecim Zlocie Miłośników Polskiego Caravaningu w Ośrodku Wypoczynkowym i Campingu UROCZYSKO BORKÓW koło Kielc.

W tym roku, towarzyszyć nam będzie sporo nietypowych atrakcji na przykład: lądowanie skoczków spadochronowych.

Szczegółowy program i zapisy tutaj.

Partnerami naszego zlotu są:

1. MTT System – to lider wśród producent zawieszeń oraz akcesoriów pneumatycznych, przeznaczonych na potrzeby samochodów ciężarowych, dostawczych i kamperów.

MTT System jest sponsorem nagrody, która na pewno przypadnie Wam do gustu. To kompletny system zawieszenia pneumatycznego przeznaczony do Kamperów i KamperVan'ów wraz z montażem i gwarancją. Zestaw zawiera komplet mocowań, poduszki pneumatyczne, kompresor 12V oraz niezależne sterowanie. System pneumatyczny w kamperze nie tylko zwiększa bezpieczeństwo, ale w znaczący sposób poprawia sterowność, przyśpiesza hamowanie, uodpornia na boczny wiatr i przechyły, co przekłada się na wyższy komfort jazdy nawet po nierównej nawierzchni.

2. Grupa Elcamp, której miłośnikom caravaningu na pewno nie trzeba przedstawiać. To autoryzowany dystrybutor takich marek, jak: Adria, Hymer, Bürstner, Globe-Traveller, Westfalia, Sun Living. Grupa prowadzi serwis, sklep z częściami do kamperów i przyczep. Oferuje również akcesoria przydatne turystom.

Elcamp przyjedzie na nasz zlot z kamperem Globe-Traveller Voyager X plus oraz przyczepą Bürstner Premio 495 TK. Firma będzie miała swoje stoisko oraz sklep.

ReklamaNagrody i partnerzy na naszym zlocie  1
3. Kancelaria „Merydian” Brokerski Dom Ubezpieczeniowy S.A. – firma oferuje ubezpieczenia dla kamperów i przyczep, które zostały opracowane wspólnie z „Polskim Caravaningiem”. 

4. Dometic Outdoor – produkty Dometic zna chyba każdy turysta, niezależnie od tego, czy jego pasją jest caravaning, biwakowanie, czy łodzie. Firma posiada blisko 40 tysięcy warsztatów i sprzedawców w licznych krajach świata.

Dometic Outdoor jest sponsorem nagród w kilku naszych konkursach.

5. Idea Getting Leasing – to jedna z czołowych firm leasingowych w Polsce, wspierająca małe i średnie przedsiębiorstwa. Specjalizuje się w leasingu pojazdów osobowych, ciężarowych, dostawczych, kamperów, naczep i przeczep oraz maszyn budowlanych, rolniczych i leśnych.

6. Prime Marine – to przedstawiciel marek Quicksilver oraz Smartliner. Oferuje silniki, elektronikę jachtową, części i akcesoria oraz wyposażenie niezbędne miłośnikom sportów wodnych.

Prime Marine jest sponsorem bardzo cennej nagrody w naszym konkursie (deska iSUP8). Na naszym zlocie firma będzie miała stoisko, na którym będziecie mogli bliżej zapoznać się z jej produktami. Prime Marine przeprowadzi również szkolenie z pływania na deskach.  

7. Warszawskie Centrum Caravaningu – należy do Grupy Zasada, której założyciel Sobiesław Zasada to najbardziej utytułowany kierowca rajdowy w Polsce, miłośnik i popularyzator caravaningu. WCC prowadzi w Warszawie salon sprzedaży kamperów i przeczep oraz sklep z akcesoriami dla caravaningowców.

ReklamaNagrody i partnerzy na naszym zlocie  2
Na naszym zlocie WCC będzie miało swoje stoisko, sklep oraz strefę testową rowerów elektrycznych YoboBike. Będziecie mogli również przetestować dyski frisbee i sprawdzić, jak dobrze można się bawić taśmą slack.

8. Mugga – firma powstała w 1987 roku i od tego czasu stała się jednym z wiodących producentów środków odstraszających komary i kleszcze. W Polsce najbardziej popularny jest Mugga Roll-on (Roll-on Jaico Mosquito), powszechnie używany przez turystów na biwakach i caravaningowców.

Mugga ufundowała nagrody i prezenty dla uczestników zlotu. Sami sprawdzicie, jak miło jest bawić się wieczorem bez żadnego „bzzzzzzzz” w okolicy.

9. Kamperowy.pl – oferuje serwis, sprzedaż przyczep, wypożyczalnię i sklep z akcesoriami dla caravaningu.

Kamperowy.pl przyjedzie na nasz zlot jednym ze swoich pojazdów. Na stoisku będziecie mogli zapoznać się z produktami oraz dokonać zakupów.

10. Rebel – prowadzi największy w Polsce sklep z grami planszowymi. W ramach projektu #rebelwtrasie wyposaża polskie campingi w planszówki.

Rebel jest sponsorem nagród w naszych konkursach. Na zlocie będzie posiadać stoisko oraz specjalnie wydzieloną strefę gier, w której każdy będzie mógł przetestować ciekawe planszówki. Oczywiście, przewidziano turniej z nagrodami.

11. Autovip – firma działa od 2007 roku, jest producentem dywaników samochodowych oraz dywaników przeznaczonych dla kamperów i przeczep kempingowych szytych na miarę.

Na naszym zlocie firma Autovip pojawi się ze swoim kamperem i będzie miała osobne stoisko.

 

Zapisz się na zlot. To już ostatni dzwonek!


Redakcja01.07.20220
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News