artykuły

Wszystko o branży caravaningowej w jednym miejscu Wszystko o branży caravaningowej w jednym miejscu
ReklamaBilbord - bookingcamper
Lubisz gry planszowe? Przyjedź na nasz zlot
  fot. Rebel

Lubisz gry planszowe? Przyjedź na nasz zlot

Czas czytania 3 minuty

Czy zapisaliście się już na nasz zlot? Widzimy się w Ośrodku Wypoczynkowym i Campingu Uroczysko Borków koło Kielc. Bawimy wspólnie od 1 do 3 lipca. Zapraszamy!

Program i zapisy tutaj 

Wydarzenie na pewno spodoba się miłośnikom planszówek. Jednym z partnerów zlotu jest Rebel – największy wydawca gier planszowych w Polsce. Czeka na was: namiot z grami, sporo ciekawych tytułów, specjalna strefa gier oraz nagrody i prezenty dla uczestników.

Lubisz gry planszowe? Przyjedź na nasz zlot 1

Turystyka i planszówki 

Z roku na rok coraz więcej osób sięga po nowoczesne gry planszowe. To nie tylko ciekawa forma spędzania wolnego czasu, ale też świetne narzędzie integracyjne! W atmosferze doskonałej zabawy mamy okazję poćwiczyć umysł i poznać lepiej naszych współgraczy: rodzinę, przyjaciół lub całkowicie nowych znajomych. 

Nic dziwnego, że na mapie Polski pojawiają się coraz to nowe stowarzyszenia i lokale skupione wokół środowiska graczy. Rośnie też liczba imprez skierowanych do planszówkowiczów, gdzie z jednej strony możemy zrobić zakupy, a z drugiej poznać i przetestować nowe tytuły dzięki świetnie zaopatrzonym wypożyczalniom i specjalnie przeszkolonym animatorom. I choć w czasie pandemii tego typu wydarzeń było zdecydowanie mniej, a obecność na nich była mocno utrudniona, Rebel znalazł rozwiązanie: zaprzyjaźnił się z turystami oraz miłośnikami caravaningu. 

– W czasie pandemii rozpoczęliśmy akcję #rebelnaszczycie, w ramach której dostarczaliśmy (i nadal dostarczamy) planszówki do schronisk górskich. Kiedy okazało się, że akcja spotkała się z ogromnym i jakże pozytywnym odzewem, był to dla mnie bodziec do dalszego działania. – mówi pomysłodawczyni i inicjatorka akcji, General Event Manager firmy Rebel, Barbara Zajączkiewicz – Jako miłośniczka aktywnego spędzania czasu postanowiłam poszerzyć ofertę i skierować ją do fanów wodnego wypoczynku. Mowa tu o kolejnej akcji, #rebelnawodzie, w ramach której planszówki pojawiły się w stanicach wodnych, głównie w województwie pomorskim i warmińsko-mazurskim. A kiedy i ta inicjatywa spotkała się z przychylnością wodnej braci, pewnym było już dla mnie, że caravaning to mój must have!

ReklamaSródtekstowy YT PC
Kempingi z grami 

Mapa kempingów z grami Rebel regularnie rośnie. Jesli wybieracie się nad morze lub na Mazury, macie okazję je odwiedzić. 

Lubisz gry planszowe? Przyjedź na nasz zlot 2


Redakcja11.06.20220
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News