Reklama
Bilbord - bookingcamper

DOBRZE WIEDZIEĆ

3 miesiące temu  08.01.2021, ~ Szymon Kwiatkowski   

KONKURS! Ulep caravaningowego bałwana!

Mamy ją! Nareszcie przyszła prawdziwa zima! Na dodatek, wygląda na to, że od razu w nadmiarze zasmakujemy jej walorów.

Otóż prognoza dla Rosji i Skandynawii na najbliższy czas zakłada spadek temperatury do -40, a nawet -50 stopni Celsjusza, co najprawdopodobniej zaowocuje temperaturą w okolicach -30 stopni w rejonie Karpat. Konsekwencją tego będzie nadejście tzw. "bestii ze wschodu", czyli wyżu znad Syberii, który przyniesie siarczyste mrozy i obfite opady śniegu.

Ponieważ jednak już teraz nie brakuje śniegu, co zdarza się dość rzadko, ogłaszamy konkurs dla dzieci i młodzieży do 15 lat na ulepienie bałwana w kształcie kampera. Naturalnie może on mieć także postać kempingowej przyczepy! Jeśli nie zabraknie wam fantazji, zapewne będzie pofarbowany dowolnym kolorem, będzie błyskał światłami, albo nawet „zatrzyma” się w odpowiedniej lodowej scenerii. Dlaczego nie?! Mamy również specjalną taryfę na wypadek braku białego puchu. W takim wypadku możecie wykonać model kampera lub przyczepy kempingowej z dowolnego materiału tak, aby był trójwymiarowy a nie był rysunkiem ani projektem graficznym.

Na prace do konkursu "Zrób bałwana w kształcie kampera/przyczepy kempingowej" czekamy do 17 stycznia. Zgłoszenia, oraz zdjęcia bałwanów można wysyłać na adres redakcja@polskicaravaning.pl, oraz konkurs@polskicaravaning.pl, wszystkie nadesłane prace zostaną ocenione przez Organizatora konkursu, a spośród nich wyłonimy zwycięzców!

Czekają na was świetne nagrody, klocki, nasze koszulki, kubki Polskiego Caravaningu, kampery - zabawki, słodycze i wiele innych!

W Regulaminie Konkursu znajdziecie wszelkie konieczne informacje, w tym warunki zgłoszeń. Prosimy się z nim zapoznać.

 

GALERIA ZDJĘĆ

KONKURS! Ulep caravaningowego bałwana!
KONKURS! Ulep caravaningowego bałwana!
KONKURS! Ulep caravaningowego bałwana!
KONKURS! Ulep caravaningowego bałwana!

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 6

 • 3
  ZADOWOLONY
 • 1
  ZASKOCZONY
 • 1
  POINFORMOWANY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony