artykuły

Wszystko o branży caravaningowej w jednym miejscu Wszystko o branży caravaningowej w jednym miejscu
ReklamaBilbord - dethleffs 04.06-30.06 Sebastian
Hydrauliczny system poziomowania z certyfikatem Mercedes-Benz

Hydrauliczny system poziomowania z certyfikatem Mercedes-Benz

Czas czytania 2 minuty

HY4 to sztandarowa propozycja marki AL-KO Vehicle Technology Group dla fanów kamperów, którzy oczekują bezkompromisowego komfortu. Rozwiązanie powstałe z myślą o pokładach kempingowych, których bazą jest Mercedes-Benz Sprinter debiutuje teraz w jeszcze większej liczbie wariantów.

AL-KO chwali się pomyślną certyfikacją systemu poziomowania HY4.Od teraz wiodący specjalista w dziedzinie podwozi i akcesoriów udostępnia swą propozycję z kategorii komfortu dla większości zabudów kempingowych na bazie aktualnego modelu Mercedes-Benz Sprinter.

Wielowariantowe - wszystkie kompatybilne z wytycznymi Mercedes-Benz

Od teraz AL-KO oferuje sześć wariantów HY4 dla współczesnych pojazdów Mercedes-Benz Sprinter. Z napędem na przednie lub tylne koła. Dla wersji 2- i 3-osiowych. Dla podwozi fabrycznych i zmodyfikowanych.

Wszystkie zestawy montażowe podpór hydraulicznych zostały opracowane na nowo. Z debiutem rozszerzonej propozycji pojawiły się instrukcje dla montujących - opracowane zgodnie z wytycznymi AL-KO i zatwierdzone przez Mercedes-Benz pod względem kompatybilności komponentów. Współpraca inżynierów z obu firm zaowocowała tym, że system HY4 jest pierwszym na rynku hydraulicznym rozwiązaniem w dziedzinie komfortu kamperów, który otrzymał certyfikat kompatybilności od Mercedes-Benz.

Hydraulika podpór

Jeśli nie chcesz parkować na pochyłości, możesz użyć najazdów, aby z ich pomocą uzyskać wypoziomowany pokład zabudowy kempingowej. AL-KO HY4 robi to za nas w sposób automatyczny. Trwa to tylko około jednej minuty. System szybko i sprawnie poradzi sobie z wypoziomowaniem i ustabilizowaniem samochodu kempingowego o masie do sześciu ton. Na życzenie system hydraulicznych podpór może być doposażony w funkcję ważenia pojazdu.

ReklamaHydrauliczny system poziomowania z certyfikatem Mercedes-Benz 1
Fot. AL-KO


Rafał Dobrowolski22.12.2021 zdjęć 1
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News