ReklamaA1 - katalog ACSI

TARGI

8 miesięcy temu  17.09.2019, ~ Redakcja   

Organizator: Międzynarodowe Targi Poznańskie

Miejsce: Poznań

Data rozpoczęcia: 20.09.2019

Data zakończenia: 22.09.2019

Caravans Salon 2019 tuż, tuż

Fot. Krzysztof Dulny

Już za kilka dni – 20 września – na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich rozpocznie się kolejna edycja Caravans Salon Poland. Przypomnijmy, impreza znana od wielu lat jako część Poznań Motor Show od zeszłego roku zyskała drugi, samodzielny termin we wrześniu. Organizatorzy podkreślają, że to dobry moment na podsumowanie kończącego się sezonu i rozglądanie się za nowościami sprzętowymi na rok kolejny. Tegoroczną edycję swoim patronatem honorowym objęły Polski Związek Motorowy oraz CamperTeam.

Najważniejsi producenci, czołowe media caravaningowe, setki pasjonatów, podróżnicy i niezapomniana atmosfera – to czynniki tworzące Caravans Salon Poland. Swoją obecność na imprezie zapowiedziało już kilkunastu najważniejszych w Polsce producentów i dystrybutorów kamperów, przyczep i akcesoriów caravaningowych. Marki, takie jak Benimar, CarGo, Elcamp, Wavecamper, Burnster, Ocean Cross czy Wandex, zaprezentują swoje najnowsze modele i rozwiązania, a ich przedstawiciele będą do dyspozycji zwiedzających przez cały czas trwania targów. Szczegóły na temat wystawców i oferty Caravans Salon śledzić można na stronie internetowej wydarzenia: www.caravanssalon.pl.

Częścią Caravans Salon będzie X Ogólnopolski Zlot Caravaningowy, na który organizatorzy zapraszają załogi z całej Polski. Zlotowicze będą mieli do dyspozycji dwa rodzaje parceli parkingowych (27 m2 i 42 m2) oraz zapewniony dostęp do wody, prądu, zrzutu odpadów i sanitariatów w pobliskiej hali MTP. Dla uczestników przygotowane zostanie również wieczorne przyjęcie (grill lub bankiet, w zależności od pogody) oraz inne atrakcje. Każdy z nich będzie mógł również wziąć udział w II Mistrzostwach Polski Kierowców Kamperów.

 

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 6

 • 6
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony