artykuły

Wszystko o branży caravaningowej w jednym miejscu Wszystko o branży caravaningowej w jednym miejscu
ReklamaBilbord - bookingcamper

Caravan Salon Düsseldorf 2015

Czas czytania 1 minuta
Caravan Salon Düsseldorf 2015

Aż 590 międzynarodowych wystawców zaprezentuje się na 195 tys. metrach kw. powierzchni wystawienniczej kolejnej edycji największych na świecie targów branży caravaningowej – Caravan Salon w Düsseldorfie (29.08 – 06.09.2015 r.).

- Odwiedzający mogą liczyć na pełny przegląd rynku, liczne światowe premiery i krocie innowacji. Zainteresowanie ze strony firm okazało się tak duże, że hale są już w pełni zajęte – zachwyca się dyrektor targów, Stefan Koschke. Jak dodaje, wzrost zainteresowania wystawą przełoży się na nową jej strukturę. – Chcemy zapewnić zwiedzającym klarowną segmentację, która umożliwi im szybką orientację, bez konieczności pokonywania długich dystansów.

Od kilku lat ogromnym zainteresowaniem cieszą się vany i auta z zabudową kontenerową. Te kompaktowe pojazdy są bardzo popularne zarówno wśród rodzin, jak i par w każdym wieku, ponieważ mogą być używane na co dzień. Aby zaspokoić zwiększone zapotrzebowanie na miejsce oferujących te pojazdy wystawców, ich ekspozycja przeniesiona zostanie do hali 15. W hali 13, jak poprzednio, znajdziemy dostawców przemysłowych, a „domem” dla przyczep i samochodów kempingowych będą hale 9 do 12 oraz 14, 16 i 17. W sumie zaprezentowanych zostanie ponad 2000 pojazdów rekreacyjnych.

Równolegle z Caravan Salon odbywać się będą targi turystyki pieszej i trekkingu TourNatur (hala 4).

Więcej informacji na: www.caravan-salon.de


Administrator11.10.20160