artykuły

Wszystko o branży caravaningowej w jednym miejscu Wszystko o branży caravaningowej w jednym miejscu
ReklamaBilbord - bookingcamper zacznij zarabiac

22. i 23. Halcamp Rally

Czas czytania 2 minuty
22. i 23. Halcamp Rally

W Piszu na Mazurach i w Radkowie na Dolnym Śląsku odbędą się kolejne dwie edycje Halcamp Rally.

Główną imprezą będzie 22. Halcamp Rally, po raz czwarty organizowany na terenie Camper Parku przy Hotelu Roś w Piszu na Mazurach, w okresie 20.08 – 4.09.2017 r. Mamy już wstępne zgłoszenia ok. 10 załóg z Niemiec oraz ponad 20 załóg z Norwegii. Ze względu na dużą atrakcyjność Mazur w świecie oraz piękne położenie i wysoką atrakcyjność terenu zlotu, serdecznie zapraszamy caravaningowców, aby skorzystali z tej propozycji w okresie letnim bieżącego roku. Oczywiście jak zawsze nie ograniczamy się do lokalnego programu, lecz proponujemy wzięcie udziału w wycieczkach autobusowych i statkami po jeziorach mazurskich.

23. Halcamp Rally odbędzie się w Radkowie na Campingu Stołowogórskim w okresie 12-17.09.2017 r. Będzie to kolejna możliwość poznania Gór Stołowych oraz – po raz pierwszy – słynnego Adrspachu po czeskiej stronie granicy. Na program imprezy składają się ponadto relaks, różne rodzaje aktywności i spotkań towarzyskich. Kto nie był jeszcze w tych stronach Polski i Czech, ma więc możliwość poznania nowych, interesujących miejsc.

Uczestnikom zapewniamy zawsze pełną opiekę i pomoc w różnych sytuacjach życiowych (zdrowotnych, technicznych), a także bezpieczny pobyt na terenach z niezbędnym zapleczem.

Zainteresowanym polecamy naszą stronę www.halcamp-rally.pl, gdzie znaleźć można relacje uczestników i organizatorów wzbogacone o zdjęcia z poprzednich zlotów (w tym m.in. w Piszu i Radkowie), a dalsze szczegóły i możliwości wzięcia udziału wraz z kosztami można uzyskać, pisząc na adres mailowy: halcamp-rally@wp.pl.

Reklama22. i 23. Halcamp Rally 1
Na zloty zapraszają serdecznie wielokrotni organizatorzy: Halina i Jerzy Głowińscy (tel. +48 601 48 64 45).Administrator08.06.2017 zdjęć 3
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News