TARGI

ponad rok temu  08.06.2017, ~ Administrator   

Miejsce: Pisz

Data rozpoczęcia: 20.08.2017

Data zakończenia: 04.09.2017

W Piszu na Mazurach i w Radkowie na Dolnym Śląsku odbędą się kolejne dwie edycje Halcamp Rally.

Główną imprezą będzie 22. Halcamp Rally, po raz czwarty organizowany na terenie Camper Parku przy Hotelu Roś w Piszu na Mazurach, w okresie 20.08 – 4.09.2017 r. Mamy już wstępne zgłoszenia ok. 10 załóg z Niemiec oraz ponad 20 załóg z Norwegii. Ze względu na dużą atrakcyjność Mazur w świecie oraz piękne położenie i wysoką atrakcyjność terenu zlotu, serdecznie zapraszamy caravaningowców, aby skorzystali z tej propozycji w okresie letnim bieżącego roku. Oczywiście jak zawsze nie ograniczamy się do lokalnego programu, lecz proponujemy wzięcie udziału w wycieczkach autobusowych i statkami po jeziorach mazurskich.

23. Halcamp Rally odbędzie się w Radkowie na Campingu Stołowogórskim w okresie 12-17.09.2017 r. Będzie to kolejna możliwość poznania Gór Stołowych oraz – po raz pierwszy – słynnego Adrspachu po czeskiej stronie granicy. Na program imprezy składają się ponadto relaks, różne rodzaje aktywności i spotkań towarzyskich. Kto nie był jeszcze w tych stronach Polski i Czech, ma więc możliwość poznania nowych, interesujących miejsc.

Uczestnikom zapewniamy zawsze pełną opiekę i pomoc w różnych sytuacjach życiowych (zdrowotnych, technicznych), a także bezpieczny pobyt na terenach z niezbędnym zapleczem.

Zainteresowanym polecamy naszą stronę www.halcamp-rally.pl, gdzie znaleźć można relacje uczestników i organizatorów wzbogacone o zdjęcia z poprzednich zlotów (w tym m.in. w Piszu i Radkowie), a dalsze szczegóły i możliwości wzięcia udziału wraz z kosztami można uzyskać, pisząc na adres mailowy: halcamp-rally@wp.pl.

Na zloty zapraszają serdecznie wielokrotni organizatorzy: Halina i Jerzy Głowińscy (tel. +48 601 48 64 45).

GALERIA ZDJĘĆ

22. i 23. Halcamp Rally
22. i 23. Halcamp Rally
22. i 23. Halcamp Rally

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 2
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony