Wypożyczalnie

Zacznij wynajmować kampery z naszej bazy wypożyczalni Zacznij wynajmować kampery z naszej bazy wypożyczalni
ReklamaBilbord caravanssalon mtp ZLOT 06.07-23.10 Sebastian

CarGO! Sp. z o.o. Poznań wypożyczalnia

Wypożyczalnie

CarGO! to wypożyczalnia samochodów kempingowych, która równolegle prowadzi sekcję sprzedaży. Dla naszych klientów sprowadzamy pojazdy producentów czołowych marek. Staramy się tworzyć miejsce oferujące kompleksowe usługi. Nie tylko doradzamy przy wyborze wymarzonego pojazdu, ale też prowadzimy sklep z akcesoriami kempingowymi. Dzięki temu każda osoba, która chce rozpocząć swoją przygodę z caravaningiem, będzie mogła bez problem wyposażyć swoje auto i otrzymać fachowe porady od specjalistów. 

Nasza działalność rozpoczęła się w Poznaniu w 2009 roku; obecnie stacjonujemy aż w trzech filiach: w Poznaniu, Warszawie i Wejherowie. Pracujemy nad stałym poszerzaniem oferty CarGO! - aktualnie poza kamperami oferujemy też przyczepy kempingowe oraz vany. Wszystko po to, by każdy mógł spełnić swoje podróżnicze marzenia. Jesteśmy generalnym importerem grupy Pilote, w skład której wchodzą marki:

  • Pilote
  • Bavaria
  • Frankia
  • Le Voyageur
  • Mooveo

Dodatkowo jesteśmy też importerem marek Challenger oraz Hobby. Wypożyczalnia kamperów CarGO! to gwarancja miłej i fachowej obsługi. Wspólnie pracujemy nad tym, by branża caravaningowa w Polsce rosła w siłę z dnia na dzień!

CarGO! Sp. z o.o. Poznań wypożyczalnia

60-003 Poznań
ul. Wołczyńska 15
woj. Wielkopolskie

www:Pokaż adres www

tel:Pokaż numer

Mapa google

Masz pytanie ?