OGŁOSZENIE ARCHIWALNE
redakcja Polski Caravaning.pl nie gwarantuje aktualności ogłoszenia

ABI BROOKLYN +MOVER

23 999,00 PLN

Przyczepy

Inna

2001 r.

6 miesięcy temu  18.11.2018, odsłon: 167

Dane przyczepy

Rok produkcji

2001

DMC (kg)

1300

Ilość osi

1

Hamulec najazdowy

tak

Układ stabilizacji jazdy

tak

Stan

Używany

Bezkolizyjny

Tak

Ilość miejsc do spania

dla dorosłych - 6

Łazienka

WC i prysznic razem

Wyposażenie

Ogrzewanie - tak, Lodówka - tak

Wyposażenie dodatkowe

Przedsionek, Piekarnik, Zlewozmywak, Lodówka, Ogrzewanie, Kuchenka gazowa, Opiekacz, Umywalka, Klucze do podpór, Brodzik, Toaleta kasetowa

ABI BROOKLYN +MOVER
ABI BROOKLYN +MOVER
ABI BROOKLYN +MOVER
ABI BROOKLYN +MOVER
ABI BROOKLYN +MOVER
ABI BROOKLYN +MOVER
ABI BROOKLYN +MOVER
ABI BROOKLYN +MOVER
ABI BROOKLYN +MOVER
ABI BROOKLYN +MOVER
ABI BROOKLYN +MOVER

Opis ogłoszenia

Świat kempingów - Czapury k/Poznania
Firma zaprasza na zakupy z gwarancją bezpłatnej rezerwacji , wyposażeniem przyczepy w cenie i wiele innych. Sprawdź ofertę na naszej stronie internetowej.
Ponadto istnieje możliwość zakupu przyczepy i jej zwrotu lub wymiany w przypadku niezadowolenia z zakupu. Udzielamy gwarancji.

Zamiany, zakupy na raty. Przyjmujemy przyczepy w rozliczeniu, dowozimy na miejsce (po kosztach paliwa), serwisujemy przyczepy zakupione w naszej firmie.
Zajrzyj na nasz profil na fb: Przyczepy Kempingowe Poznan lub na naszą stronę internetową www.swiatkempingow.pl

Oferowana przyczepa jest przystosowana do korzystania przez pięciu-sześciu użytkowników, gdyż tyle jest w niej miejsc sypialnych. Są one usytuowane po przeciwnych stronach pojazdu z dodatkowym łóżkiem piętrowym z tyłu przyczepy. Środek pojazdu zajmuje kuchnia wyposażona w zlewozmywak i kuchenkę gazową, grill, piekarnik, lodówkę, i obszerne szafki. Naprzeciwko urządzona jest łazienka z prysznicem, umywalką, lustrem i toaletą kasetową oraz szafa odzieżowa wraz z ogrzewaniem gazowym. Atrakcyjne i przytulne wnętrze, duża powierzchnia użytkowa i funkcjonalne rozmieszczenie łóżek to największe zalety tej przyczepy. Instalacje zostały sprawdzone, a przy zakupie ponownie są podłączane do zasilania 230V, gazu i wody, aby zademonstrować ich sposób działania. Przyczepa jest ubezpieczona i zarejestrowana w Polsce. W razie potrzeby dosyłamy więcej zdjęć. Przy sprzedaży wystawiamy fakturę VAT marża tzn., że nabywca nie płaci podatku. Możliwość transportu.

Dane kontaktowe

Dane firmowe

Firma: Świat kempingów

61-160, Czapury

Poznańska, 101

Jeśli interesuję Cię produkt - ABI BROOKLYN +MOVER i chcesz wiedzieć więcej, kliknij poniżej i wyślij zapytanie do autora ogłoszenia.

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

do góry strony