ReklamaBilbord Prenumerata

Podziel się linkiem ze znajomym.

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

Miejscówka 074 - Gołuń

  • aktualizacja: 14.10.2016, odsłon: 2096

Miejscówka mniej FREE niż bardziej ale nadaję ją do mapki bo mimo tego, że spędziałem tam dwie noce to "inkasent" się nie pofatygował - dla mnie więc free. Spokojnie, cicho, bez mediów ... jest za to kibelek i wielki kosz na śmieci .

Aktualizacja: Masz rację bardzo fajne leśne pole biwakowe znane mi od ponad 20 lat bardzo cicho, spokojnie, ok. 3km do najbliższych zabudowań, bardzo czysta woda w jez. Strupino.

Gołuń to przybliżona lokalizacja, dokładniej można by określić: pomiędzy Gołuniem a Szenajdą - pole leży n/j Strupino. Orientacyjne współrzędne GPS: 54,03647, 17,98964.

Chciałbym jednak dodać informację o free biwakowaniu. Pole jest własnością moich przyjaciół Ireny i Jana Zaborowskich jest prowadzone w ramach działalności f-my "Usługi turystyczne Kaszuby" podobnie jak pobliski kemping "Gościniec Gołuń" w miejscowości Gołuń oraz 3 leśne pola biwakowe nad jez. Gołuń.

Miejscówka 074 - Gołuń

PODGLĄD

Poniższe zdjęcie z lokalizacji może być jej dokładnym odzwierciedleniem lub ukazaniem miejsca w najbliższej możliwej lokalizacji. Dokładne koordynaty znajdują się zawsze pod nazwą miejscówki.

Trwa ładowanie listy wyników...

Dodaj komentarz do miejscówki:

Dodaj swoje zdjęcia:

Nie wybrano pliku
  Pliki JPG

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

Inne miejscówki

Trwa ładowanie listy wyników...

ostatnie komentarze

do góry strony