Miejscówki

Największa baza bezpłatnych (lub prawie) miejscówek Największa baza bezpłatnych (lub prawie) miejscówek
ReklamaBilbord Ubezpieczenia

Miejscówka 068 - Jastarnia NIEAKTUALNE

Polska Polska
aktualizacja: 29 lipca 2022

Opis miejscówki

Położenie: dzikie free miejsce praktycznie w samym porcie

Kiedyś tam była dyskoteka ale od kilku lat nic się nie dzieje, co jakiś czas przejazd ochrony portu i straży granicznej, bezpiecznie, w porcie woda pitna.

Opinie (2)

Serwis polskicaravaning.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i opinii. Prosimy o zamieszczanie komentarzy dotyczących danej tematyki dyskusji. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Upewnij się czy wypełnione są wszystkie pola. Opinia będzie widoczna dopiero po wcześniejszym zweryfikowaniu jej przez administratora.


  • Kasia
    2017-05-23 17:51:45
    Maj 2017 zrobili tu regularny camping z ogrodzeniem. Ale tylko pół przystani z budynkiem.
  • Karo
    2019-06-26 10:31:53
    Miejscówka nieaktualna. Praktycznie całość miejsca zajął komercyjny kemping. Brak tojków, prąd i woda myślę że do uzgodnienia w bosmanacie. Toaleta po drugiej stronie mariny płatna 3 zł za siku, 7 zł za prysznic. Obecnie w sezonie (nie wiem jak poza) stoją na stałe zaparkowane (chyba puste) przyczepy i miejsca jest na kilka osobówek albo 2-3 kampery. Teraz parking non stop zastawiony samochodami gości kempingu. Ale! Można za free spać przy samej głównej drodze - parking w tym miejscu jest bezpłatny. Minus- 24/7 jeżdżace samochody za plecami plus płatny kibelek. Ogólnie bida ale zdrzemnąć się można.

Informacje

adres

Polska


ReklamaK4 ACSI 2023

Kempingi w okolicy