Miejscówki

Największa baza bezpłatnych (lub prawie) miejscówek
ReklamaBilbord - Makita 04.01-31.03 Sebastian

Kamperowisko Wiatraki

Polska Polska Warmińsko-mazurskie, Olsztynek
aktualizacja: 27 lipca 2021 126

Opis miejscówki

Kamperowisko Wiatraki znajduje się w środku lasu iglastego, zapewniając cień 24h na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. Składa się ono z 16 obszernych, wypoziomowanych miejsc z przyłączem do prądu i wody. Wyposażone jest w punkt serwisowy, gdzie istnieje możliwość odprowadzenia wody szarej i czarnej. Nieodpłatnie do dyspozycji kamperowiczów udostępnione są pralnia, zmywalnia naczyń, sanitariaty, przyłącze wody dla kamperów, plaża z pomostami i kąpieliskiem, internet w obrębie budynku hotelowego, boiska do piłki plażowej i nożnej...

Za dodatkową opłatą rezydenci kamperowiska mogą korzystać z należących do kompleksu wypoczynkowego restauracji (śniadania, obiady i kolacje), wypożyczalni sprzętu pływającego (łodzie wiosłowe, kajaki, rowery wodne), rowerów górskich, kortu tenisowego, SPA, sauny fińskiej i infrared.

W trakcie wysokiego sezonu (lipiec i sierpień) istnieje możliwość wykupienia pakietu wakacyjnego (150 PLN od osoby za dzień, gratis dla dzieci do lat 3, 50% zniżki dzieci od lat 3-7 i 20% zniżki dzieci od lat 7-14). W zakres pakietu wchodzi pełne wyżywienie (3 posiłki dziennie w formie bufetu), nieodpłatne korzystanie z infrastruktury rekreacyjno – sportowej (kajaki, łodzie, rowery wodne, rowery górskie, kort tenisowy, boiska do piłki nożnej i siatkówki) i program animacyjno-warsztatowy dla dzieci prowadzony dwa razy dziennie od niedzieli do piątku (dla dzieci powyżej lat 3).

Opinie (0)

Serwis polskicaravaning.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i opinii. Prosimy o zamieszczanie komentarzy dotyczących danej tematyki dyskusji. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Wpis nie ma jeszcze opinii, bądź pierwszy!

Upewnij się czy wypełnione są wszystkie pola. Opinia będzie widoczna dopiero po wcześniejszym zweryfikowaniu jej przez administratora.


Informacje

adres

Polska
Warmińsko-mazurskie

11-015 Olsztynek
ul. MARÓZEK


kontakt

Pokaż adres www

Pokaż numer

Pokaż e-mail


ReklamaK4 - wypozyczalnie kamperow

Kempingi w okolicy