artykuły

przeglad-rynkuPRZEGLĄD RYNKU
ReklamaBilbord - bookingcamper zacznij zarabiac
Sygnał w każdym miejscu, czyli antena typu "wszystko w jednym"

Sygnał w każdym miejscu, czyli antena typu "wszystko w jednym"

Czas czytania 2 minuty

W ostatnich latach nasze nawyki związane z oglądaniem telewizji zmieniły się radykalnie, a właściciele kamperów nie są tu wyjątkiem. Niemal niezbędnym akcesorium domu na kołach staje się antena dedykowana do sieci komórkowej, ale – jak wiedzą doświadczeni podróżnicy – nie każda lokalizacja oferuje stabilny zasięg. W takich okolicznościach jedynym sposobem na oglądanie telewizji jest sieć satelitarna. Wychodząc naprzeciw tego typu potrzebom, Teleco przedstawia CombiSat WiFi – antenę przeznaczoną do odbioru sygnału zarówno z sieci satelitarnych, komórkowych, jak i lokalnych sieci Wi-Fi.

CombiSat WiFi to kompaktowe rozwiązanie typu „wszystko w jednym”, umożliwiające odbiór sygnałów satelitarnych poprzez zewnętrzną antenę satelitarną, a także sygnałów z sieci komórkowych 5G, 4G, LTE, 3G oraz Wi-Fi na kempingu. Dzięki temu podróżnicy mogą cieszyć się rozrywką w dowolnym miejscu – nawet tam, gdzie tradycyjne sieci są niedostępne.

CombiSat WiFi to także idealne rozwiązanie dla tych, którzy regularnie podróżują za granicę, gdzie usługi przesyłania strumieniowego mogą być blokowane ze względu na prawa do nadawania. W takich przypadkach jedynym sposobem odbioru kanałów krajowych jest sieć satelitarna.

Na CombiSat WiFi składają się:

  • Automatyczna antena satelitarna HD z jednostką sterującą DVB-S2, wyposażona w wyświetlacz OLED i intuicyjne klawisze ułatwiające wyszukiwanie satelitów.
  • Antena do sygnałów telefonów komórkowych i Wi-Fi instalowana w wodoszczelnym dławiku kablowym, umożliwiająca przechwytywanie sygnałów 5G, 4G, LTE, 3G oraz Wi-Fi.
  • ReklamaSygnał w każdym miejscu, czyli antena typu
  • Jednostka sterująca DVB-S2 HD, kompatybilna z zasilaniem 12/24 V DC, zapewniająca wygodne sterowanie.

CombiSat WiFi to idealne rozwiązanie dla osób podróżujących zarówno w kraju, jak i za granicą, gdzie dostęp do tradycyjnych źródeł sygnału może być ograniczony. Prosta instalacja oraz zaawansowane funkcje sprawiają, że narzędzie sprawdzi się zarówno wśród entuzjastów podróży, jak i profesjonalistów zajmujących się transportem długodystansowym.


Krzysztof Dulny 23.02.2024
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News