artykuły

prezentacje-pojazdowPREZENTACJE POJAZDÓW
ReklamaBilbord Ubezpieczenia

Urodziny VW Transportera i model specjalny „70 lat Bulli”

Czas czytania 2 minuty
Urodziny VW Transportera i model specjalny „70 lat Bulli”

Dzieje się na salonie motoryzacyjnym w Genewie. To właśnie tam VW przypomniał, że 70 lat temu narodził się niezwykły pojazd - VW Transporter, który później został sprzedany w milionach egzemplarzy. Dla uczczenia klasycznego pierwowzoru model specjalny ma najnowocześniejsze wyposażenie techniczne z wyróżniającą się oryginalną stylistyką.

Model specjalny Multivana Comfortline

Model specjalny skonstruowano w oparciu o Multivana Comfortline, dobierając różne elementy z Multivana Highline oraz z Californii, jak np. pakiet chromowanych dodatków oraz podłogę o wyglądzie drewna. Do zbliżającej się wiosny pasuje nadwozie – może być ono dwukolorowe (opcja), lakierowane w kolorach Candy-Weiss (biel candy)/Kurkuma-Gelb Metallic (żółć kurkumy). 

Znaki charakterystyczne modelu specjalnego – plakietki z napisem „Bulli” oraz jubileuszowa naklejka na tylnej szybie – podkreślają związek tego auta z kultowym klasykiem. Model specjalny „70 lat Bulli” jest ponadto wyposażony w pakiet elementów chromowanych zawierający ozdobne listwy i obudowy lusterek zewnętrznych. W kabinie zastosowano przyciemniane szyby, a progi ozdobiono napisem „Bulli” oraz okładzinami ze stali szlachetnej. Z tego samego materiału wykonano też osłonę progu załadunkowego w bagażniku. Całości dopełniają matowe czarne okleiny na słupku dachowym B. 

Nawiązania do przeszłości

Model specjalny „70 lat Bulli” jest fabrycznie wyposażany w 17-calowe obręcze kół „Davenport”, za dopłatą są też dostępne popularne koła 18-calowe „Disc” o klasycznym wyglądzie z lakierowaną na biało zewnętrzną krawędzią albo utrzymane w kolorze srebrnym. 

ReklamaŚT - biholiday 06.03-31.05 Sebastian
Także wewnątrz jubileuszowy model prezentuje się wyjątkowo elegancko – stylowe oświetlenie podkreśla urodę zmienionej tapicerki „Visitamo”, którą z kolei dopasowano do kolorów podłogi „Dark Wood”, wyglądem przypominającej drewno. Ponadto model specjalny „70 lat Bulli” ma w wyposażeniu seryjnym m.in. wielofunkcyjną kierownicę pokrytą skórą, ekran komputera pokładowego „Premium” oraz tablicę rozdzielczą z dekoracyjnym panelem „Black Glossy”, który dotąd był oferowany tylko w wersji wyposażenia Highline. Zewnętrzne lusterka modelu specjalnego „70 lat Bulli” są regulowane elektrycznie, ogrzewane i składane, samochód ma też seryjny system Parkpilot ułatwiający parkowanie zarówno przodem, jak i tyłem. 

Model specjalny znajdzie się w sprzedaży na początku maja.


Administrator07.03.2017
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News