artykuły

prezentacje-pojazdowPREZENTACJE POJAZDÓW
ReklamaBilbord Ubezpieczenia zadzwon

Przedpremierowe zdjęcia VW Californii w wersji XXL

Przedpremierowe zdjęcia VW Californii w wersji XXL

Volkswagen California to bez wątpienia jeden z najlepiej rozpoznawalnych kamperów na świecie. To swoista legenda - zachwycają zarówno modele zabytkowe jak i te najnowsze. Nie dziwi więc fakt, że koncern chce nadal „ciągnąć” sukces tegoż modelu. Na targach Caravan Salon oficjalną premierę będzie miała California, ale w wersji XXL. My już dziś prezentujemy zdjęcia „grubszej siostry”. 

Co oczywiste, największe zmiany w stosunku do „zwykłej” wersji znajdziemy we wnętrzu pojazdu. XXL to 2-metrowe łóżko, obrotowe przednie fotele, przesuwna ławka oraz kuchnia z 2 palnikami, zlewem i lodówką. Jest również prysznic, toaleta i umywalka zintegrowana w jednym.

Patrząc na to, jak kamper wygląda z zewnątrz, z pewnością możemy stwierdzić, że to „napompowana” wersja starej, dobrej Californii. Trzeba jednak zaznaczyć, że ten model bazuje na Crafterze, który jest produkowany w polskiej fabryce we Wrześni. Wersja XXL jest wyższa, dłuższa, ale dach został zaprojektowany tak, aby nie miał on wpływu na aerodynamikę całego pojazdu. Całość, przynajmniej na zdjęciach koncepcyjnych, wygląda bardzo przyjemnie. Zagraniczne media wspominają również o "oświetleniu zewnętrznym", które ma zapewnić "przytulną atmosferę". 

Szczegóły na temat tego modelu poznamy na targach Caravan Salon, na których oczywiście będziemy.Administrator12.08.20171 zdjęć 5