artykuły

Wszystko o branży caravaningowej w jednym miejscu Wszystko o branży caravaningowej w jednym miejscu
ReklamaBilbord - dethleffs 04.06-30.06 Sebastian

Laika podczas targów CMT 2017

Czas czytania 2 minuty
Laika podczas targów CMT 2017

Na targach w Stuttgarcie Laika zaprezentowała nową linię kamperów Ecovip 100 o kompaktowej budowie i eleganckim wyglądzie, oferujących imponującą przestrzeń życiową oraz niebywały komfort. 

Międzynarodowe targi turystyki i wypoczynku CMT 2017 w Stuttgarcie (14-22 stycznia) stanowiły okazję dla premiery nowej propozycji włoskiego producenta. Mowa o serii kamperów Ecovip 100.

Dzięki wysokości zewnętrznej zaledwie 2,8 metra i długości zewnętrznej poniżej 7 metrów zwrotność pojazdu jest zagwarantowana nawet dla początkujących kierowców kamperów. Co istotne, inżynierowie dalecy byli od kompromisowych rozwiązań pod względem przestronności wnętrza, a wręcz przeciwnie. Wysokość wnętrza wynosi 205 cm, a szerokość wnętrza zabudowy to 217 cm, co wraz ze sprytnie zaprojektowanym układem oraz miejscami do spania dla 5 osób i kącikiem jadalnym, czyni go idealnym dla rodzinnych podróży. 

Garaż „połknie” nawet motocykl

Pojazd posiada również pokaźną przestrzeń bagażową, w tym duży garaż z ilością miejsca wystarczającą nawet na motocykl. Do nowej linii kamperów należą też półintegry Ecovip 109 i 112, spełniające oczekiwania najbardziej wymagających klientów, szukających kompaktowego pojazdu, bez konieczności rezygnacji z komfortu jaki daje Laika. 

Mniejszy na zewnątrz, większy w środku

Ecovip 109 powstał na podwoziu Fiat Ducato 35 z silnikiem o mocy 130 KM. Jego zwartość (zabudowa mierzy tylko 280 cm wysokości) gwarantuje łatwiejsze prowadzenie, natomiast wysokość i szerokość wnętrza zapewniają wygodę nawet dla wysokich podróżnych. Ecovip 109 o długości 6,99 m oferuje miejsce do spania dla maksymalnie 5 osób i 5 homologowanych miejsc. Wyjątkowo długie tylne łóżka to obietnica komfortowego snu (po lewej łóżko o długości 2 m, po prawej: 1,92 m). Prywatność jest zagwarantowana przez karbowaną zasłonę, która oddziela salon od sypialni. Pojazd jest ogrzewany przez system Truma Combi 4.

ReklamaLaika podczas targów CMT 2017 1

Administrator25.01.2017
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News