ReklamaBilbord Prenumerata
Reklama
Baner 1 - Maistria 10.07-10.08 Kempingi Sebastian

Organizator: YACHT EXPO I MURATOR EXPO

Miejsce: EXPO XXI, WARSZAWA

Data rozpoczęcia: 28.02.2019

Data zakończenia: 03.03.2019

31. edycja Targów Sportów Wodnych i Rekreacji Wiatr i Woda odbędzie się od 28 lutego do 3 marca br. w Expo XXI w Warszawie. Podczas tej największej imprezy wystawienniczej branży i sympatyków żeglarstwa, jachtingu motorowego, kajakarstwa, windsurfingu oraz nurkowania w Polsce swoje produkty zaprezentuje kilkaset firm oferujących sprzęt i akcesoria ze wszystkich dyscyplin aktywnego wypoczynku i sportów związanych z wodą. Ekspozycji wystawców towarzyszyć będą spotkania z gwiazdami sportów wodnych: olimpijczykami, zawodnikami regatowymi, podróżnikami i odkrywcami. 

Targi organizują spółki Yacht Expo i Murator Expo, przy partnerskiej współpracy Magazynu Sportów Wodnych „Żagle”, świętującego właśnie jubileusz 60-lecia. Partnerem strategicznym targów jest Gdynia – Żeglarska Stolica Polski. Tegoroczna edycja targów zgromadzi ponad 400 wystawców, zaprezentowanych zostanie ponad 100 jachtów i łodzi, w tym jednostki premierowe. Obecni będą wystawcy zarówno z Polski, jak i z: Chorwacji, Czech, Grecji, Holandii, Łotwy, Niemiec, Szwecji, Ukrainy, Wielkiej Brytanii i Włoch. Wykłady, pokazy, spotkania z mistrzami sportów wodnych, żeglarzami, kajakarzami, nurkami, podróżnikami, a także doroczne podsumowania dokonań branży – Wiatr i Woda to obok ekspozycji wystawców wyjątkowo bogaty program wydarzeń towarzyszących. To także Dzień Kajakarza oraz Salon Podwodnej Przygody, w ramach targów organizowany po raz pierwszy, choć tematyka nurkowa obecna jest na nich od lat.

Podwodna Przygoda to wielkie święto wszystkich nurków – najważniejsze wydarzenie dla branży i coroczne spotkanie całego środowiska nurkowego. 31. Targi Wiatr i Woda tradycyjnie trwać będą 4 dni – od 28 lutego do 3 marca 2019 roku, w godzinach od 10.00 do 18.00 (do 17.00 pierwszego dnia targów i do 16.00 dnia ostatniego). Uroczyste otwarcie zaplanowane jest na 28 lutego o godz. 12.00 (scena główna).

Cennik biletów dostępny w kasach targowych oraz w serwisie twojbilet24.pl: www.twojbilet24.pl.

do góry strony