Reklama
Bilbord - Elcamp 03.11-03.12 Sebastian

Miejsce: PTAK WARSAW EXPO, NADARZYN

Data rozpoczęcia: 23.10.2020

Data zakończenia: 25.10.2020

Czy odbędą się Targi w Nadarzynie?

Camper&Caravan Show, bo tak nazywa się ta impreza, w krótkim czasie urosła, i to znacznie. To prawdziwe święto pasjonatów związanych z caravaningiem, impreza, o którą najczęściej pytają nasi Czytelnicy. Czy się odbędzie? Wszystko wskazuje na to, że tak. Organizator zapewnia, że hale są gotowe, procedury bezpieczeństwa wdrożone a wystawcy - ciągle pozyskiwani. Kiedy? 23-25 października 2020 roku.

Camper&Caravan Show to część dużej imprezy World Travel Show. To swoiste połączenie targów caravaningowych, turystycznych, wodnych, kempingowo-biwakowych. To też zlot, jeden z największych w Polsce, podczas którego setki załóg integrują się na specjalnie przystosowanym parkingu obok hal wystawowych. 

Podczas ubiegłorocznej edycji tylko w sekcji poświęconej kamperom i przyczepom kempingowym mogliśmy zapoznać się z ofertą 101 wystawców. Targi w przeciągu trzech dni odwiedziło ponad 76 tysięcy zwiedzających. Te liczby robią wrażenie. Dość powiedzieć, że w 2019 roku do Nadarzyna zawitało wielu przedstawicieli międzynarodowych korporacji znanych marek. To już „coś” znaczy - Polska wreszcie zaczyna się liczyć na europejskiej scenie caravaningowej.

W tym roku wiele imprez targowych zostało odwołanych przez pandemię. Organizator Camper&Caravan Show od początku podkreślał, że zrobi wszystko by „święto caravaningu” doszło do skutku. Według posiadanych przez nas informacji, wprowadzono nowe procedury bezpieczeństwa w kontekście koronawirusa a całe wydarzenie ma się odbyć „na podobnych zasadach co zawsze”.

Co ważne, potaniały bilety. Karnet 3-dniowy (który szczególnie polecamy, jeden dzień to za mało by wszystko zobaczyć) kosztuje 70 zł (w kasach 100 zł). Upoważnia on nie tylko do wejścia teren targowy, ale też do miejsca na terenie zlotu, dostępu do energii elektrycznej, sanitariatów, pryszniców, internetu przez wi-fi. Krótko mówiąc: naprawdę się opłaca. 

Udział w wydarzeniu jest płatny. Bilety możesz kupić na:
https://www.campercaravanshow.com/kup-bilet/
do góry strony