Podziel się linkiem ze znajomym.

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

Miejscówka 305 - Łódz - parking

  • aktualizacja: 14.10.2016, odsłon: 3946

Położenie: mało w Polsce kamper parków w miastach dlatego każda inicjatywa  przedsiębiorców mających chęć gościć u siebie kampera na noc, zasługuje na uznanie. Miejscówkę polecił Andrzej  "kubryk1" .

Strzeżony parking w centrum Łodzi (Pomorska 24 - przy zbiegu Pomorskiej i Kilińskiego) chętnie przyjmie kamperki. Istnieje mozliwość pobrania wody i zrzucenia kibelka oraz ew. podłączenia prądu. Cena ok. 30 zł/dobę (do negocjacji z właścicielem) z możliwością nocowania.

Można także porozumieć sie co do stałego postoju, np. na zimę. Sam trzymam tam swojego kamperka i polecam jako bardzo dogodne i bezpieczne miejsce. Telefon do właściciela parkingu - Andrzej Mrowiński +48 602 745 018. Można się powołac na moje nazwisko - Czerwiński. 

Warto dodać (dla zamiejscowych), że jest to w ścisłym centrum Łodzi - do znanej powszechnie ulicy Piotrkowskiej, na nóżkach ok. 5 min.

Miejscówka 305 - Łódz - parking

PODGLĄD

Poniższe zdjęcie z lokalizacji może być jej dokładnym odzwierciedleniem lub ukazaniem miejsca w najbliższej możliwej lokalizacji. Dokładne koordynaty znajdują się zawsze pod nazwą miejscówki.

Trwa ładowanie listy wyników...

Dodaj komentarz do miejscówki:

Dodaj swoje zdjęcia:

Nie wybrano pliku
  Pliki JPG

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

Inne miejscówki

Trwa ładowanie listy wyników...

ostatnie komentarze

do góry strony