Podziel się linkiem ze znajomym.

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

Camping Marina PTTK

  • aktualizacja: 31.08.2016, odsłon: 339
Opinie

  ( 1 )

Dodaj +
Adres
Szczecin 70-800, Przestrzenna  23, Polska
E-mail
ZOBACZ MAPĘ

Wiadomość do kempingu

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

Przystań jachtowa z całorocznym hangarem postojowym

Marina może pomieścić do 60 jachtów dowolnej wielkości i zanurzeniu do 3 metrów. Jednostki cumują przy nabrzeżu lub pomoście, wyposażonym w przyłącza elektryczne i wodne. Żeglarze cenią sobie całodobową obsługę bosmańską i dostęp do aktualnej prognozy pogody. Jachty mogą zimować na nabrzeżu i w hangarze. 

Całoroczne domki kempingowe i apartamenty nad jeziorem

Malowniczo położone, wśród zieleni i kwiatów domki kempingowe tworzą atrakcyjną ofertę dla każdego turysty. Domki dwuosobowe z ogrzewanymi pokojami, dostępem do internetu wyposażone są też w łazienkę i telewizję cyfrową/ satelitarną. Camping Marina dysponuje również sześcioosobowymi domkami apartamentowymi zlokalizowanymi nad brzegiem jeziora Dąbie. Oprócz pokoju dziennego z kominkiem, aneksu kuchennego, łazienki i toalety znajdują się w nich dwie sypialnie. Łącznie Camping Marina dysponuje całorocznymi, ogrzewanymi pokojami dla 82 osób.

    
Pole karawaningowe - Pole namiotowe

Na zadrzewionym terenie wyposażonym w przyłącza elektryczne i wodne znajduje się pole karawaningowe ze stanowiskami dla 60 przyczep lub kamperów. Na polu namiotowym najczęściej goszczą młodzi turyści. Mogą oni tutaj postawić do 60 namiotów.

TAWERNA z ogródkiem letnim

Dużym atutem kempingu jest TAWERNA z ogródkiem letnim. Wyśmienita kuchnia, miła obsługa i przytulne miejsce to atrakcyjna oferta całodziennego wyżywienia dla gości indywidualnych jak i grup zorganizowanych. Szczecinianie i turyści chętnie organizują tutaj imprezy rodzinne, świąteczne oraz karnawałowe. Uczestniczy mają możliwość przenocować w domkach w standardzie 4**** niezależnie od pory roku.

Grupowe imprezy rekreacyjno-sportowe w plenerze

Wydzielony, oświetlony teren wraz z dużym namiotem, pełną obsługa kartingową, miejsce na ognisko oraz sprzęt do konkursów i zawodów sportowych - to fantastyczne warunki do organizowania imprez rekreacyjnych i sportowych oraz integracyjnych spotkań firmowych. Stworzone są warunki do wspinaczek alpinistycznych, występów zespołów wokalnych i instrumentalnych oraz artystów cyrkowych.

CECHY

Do zmywania
Domki
Kuchnia
Ogrodzenie
Prysznic
WC
Woda

OGÓLNE ATRYBUTY

Camping całoroczny

MIEJSCA CAMPINGOWE

nad jeziorem

STANDARDY CAMPINGOWE

Prąd Restauracja (na miejscu lub w pobliżu) Bar (na miejscu lub w pobliżu) Sklep spożywczy (na miejscu lub w pobliżu) Umywalnie

Dodaj opinię do kempingu:

Obsługa
Sanitariaty
Atrakcje dla dzieci
Rozrywka
Jedzenie i picie
Otoczenie

Dodaj swoje zdjęcia:

Nie wybrano pliku
  Pliki JPG

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

Trwa ładowanie listy wyników...

Inne kempingi w okolicy

Zieleniewo. Camping

zieleniewo. camping

 Polska, Kobylanka

CAMPING położony jest nad jeziorem Miedwie,przy trasie nr 10 Szczecin - Stargard -  Bydgoszcz, w odległośœci 25 km od Szczecina i 7 od Stargardu. Baza...
CAMPER Grażyna Daszkiewicz

camper grażyna daszkiewicz

 Polska, Stepnica

Kameralne camperowisko położone w sercu miejscowości Stepnica nad Zalewem Szczecińskim (ok. 300 m do zadbanej plaży). W promieniu 500 m znajdują się bankomat, sklepy,...
do góry strony