NASZ TEST

ponad rok temu  20.04.2017, ~ Administrator   

Strona 2 z 2

Wnętrze jest przestronne, nawet bardzo. Pisząc wnętrze, na myśli mamy przede wszystkim część dzienną: stół z czterema miejscami do siedzenia (niestety nierozkładany) zlokalizowany jest po prawej stronie, po lewej usytuowano dużą ławkę, która bez problemu pomieści trzy osoby. Taką przestrzeń udało się uzyskać dzięki usytuowaniu drzwi wejściowych w tylnej części zabudowy.

Siedzenia wykończone są skórą ekologiczną w kolorze beżowo-brązowym. Ciekawi nas, jak taka tapicerka sprawować się będzie w upalne dni – czy pasażerowie nie będą „przyklejać się” do w ten sposób wykończonych siedzisk? Tego nieprzyjemnego uczucia nie doświadczą kierowca i pasażer w szoferce, gdzie siedzenia wykończone są innym materiałem w podobnej kolorystyce. Ze sklejki z okleiną w kolorze ciemnego brązu wykonano z kolei wszystkie meble. Tę samą fakturę, ale w kolorze jasnego beżu ma okleina frontów. Kolorystycznie jest zatem spójnie, trochę do życzenia pozostawiają natomiast zastosowane materiały. Pamiętajmy jednak, że nie jest to kamper z górnej półki – dostajemy to, za co płacimy.

Żadnych zarzutów nie mamy natomiast do wysokości wnętrza – pod opuszczanym łóżkiem, które znajduje się poniżej poziomu sufitu, przejść może nawet osoba o wzroście ok. 190 cm.

Miejsc do spania nie zabraknie

Jak na 6-osobowego kampera przystało, miejsc do spania jest pod dostatkiem. Łóżko piętrowe na tylnej ścianie mierzy 90 cm szerokości i 217 cm długości. 130x190 cm ma elektrycznie opuszczane łóżko usytuowane nad stołem, zamontowane w poprzek kampera. To miejsce spokojnie pomieści dwoje dorosłych, a jeżeli opuścimy łóżko na odpowiednią wysokość, nadal będziemy mogli bez problemu korzystać ze stołu.

Ostatnia dwójka załogantów prześpi się na iście królewskim łożu, które uzyskujemy, opuszczając stół, przy odpowiednim ulokowaniu wszystkich materacy i rozłożeniu podpór. Na upartego w kamperze prześpi się nawet siedem osób!

Obiad? Zjemy na mieście

Kuchnia, zlokalizowana pomiędzy stołem a drzwiami, wyposażona jest w okrągły głęboki zlew i trójpalnikową kuchenkę gazową. Szuflad nie braknie, szafek tym bardziej – te znajdziemy zarówno pod kuchenką, jak i na wysokości głowy. Na te ostatnie zwracamy ostatnio szczególną uwagę, zwłaszcza...

Pełna treść artykułu w najnowszym wydaniu "Polskiego Caravaningu".

GALERIA ZDJĘĆ

Jak na 6-osobowy „dom na kołach” przystało, kamper jest niezwykle przestronny
Szafki są i bezpieczne (żadnych ostrych krawędzi), i pojemne
Szafki są i bezpieczne (żadnych ostrych krawędzi), i pojemne
Jest i duża szafa!
Może i Forster T699 VB nie jest demonem prędkości, ale prowadzi się go przyjemnie
Jak widać, przy stole można siedzieć nawet przy opuszczonym łóżku
Jak widać, przy stole można siedzieć nawet przy opuszczonym łóżku
Pod opuszczanym łóżkiem, które znajduje się poniżej poziomu sufitu, przejść może nawet wysoka osoba
Przy opuszczaniu łóżka uważajmy na telewizor!
Iście królewskie łoże uzyskujemy, opuszczając stół i rozkładając materace
Iście królewskie łoże uzyskujemy, opuszczając stół i rozkładając materace
A tak wygląda piętrowe łóżko w części tylnej kampera

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 14

 • 7
  ZADOWOLONY
 • 2
  ZASKOCZONY
 • 2
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  SMUTNY
 • 1
  WKURZONY
 • 1
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony