Reklama
bilboard - Mazury24.eu
ReklamaA1 - PRENUMERATA

TARGI

6 miesięcy temu  14.01.2019, ~ Bartłomiej Ryś   

Organizator: MTP

Miejsce: Międzynarodowe Targi Poznańskie

Data rozpoczęcia: 01.02.2019

Data zakończenia: 03.02.2019

TOUR SALON Blog Meeting już w lutym

Już na początku przyszłego roku, w dniach 1-3 lutego 2019, odbędzie się 30. jubileuszowa edycja Targów Regionów i Produktów Turystycznych TOUR SALON, a podczas niej TOUR SALON Blog Meeting. 

TOUR SALON Blog Meeting to wydarzenie powstałe w oparciu o trendy i potrzeby marketingowe w sektorze turystycznym, bo blogosfera podróżnicza ma mnóstwo atutów. Pozwala dotrzeć do szerokiego, dobrze stargetowanego grona odbiorców przy stosunkowo niewielkim koszcie. Przede wszystkim jednak pozwala na pozyskanie ambasadora miejsca i budowanie przy jego wsparciu, często w nieszablonowy sposób, świadomości marki regionu, parku rozrywki czy innego obiektu turystycznego.

Organizatorzy TOUR SALON już od pięciu lat kreują płaszczyznę do współpracy z blogerami. W tegorocznej edycji wydarzenia ponownie wezmą udział blogerzy, którzy podróżują po Polsce oraz poza jej granicami. Będzie można z nimi porozmawiać w specjalnie stworzonej przestrzeni w sobotę, 2 lutego 2019 od godz. 10.30. 

Dodatkowo, uczestnicy targów zainteresowani promocją swoich produktów turystycznych przez blogerów, będą mogli wziąć udział w szkoleniu pt. Jak współpracować z blogerami?, które przeprowadzą autorzy bloga Ready for Boarding. W trakcie spotkania będzie można dowiedzieć się m.in. jakie korzyści mogą wynikać z takiej współpracy, w jakim modelu można ją realizować oraz o czym koniecznie trzeba pamiętać, aby przebiegała ona sprawnie i przyniosła pożądane efekty. Nie zabraknie również wskazówek na co uważać i jak wybrać najlepszego partnera do współpracy. Udział w TOUR SALON Blog Meeting oraz w szkoleniu jest dostępny dla wystawców targów oraz zwiedzających. Lista blogerów, którzy już zgłosili się do udziału w TOUR SALON Blog Meeting dostępna jest tutaj >>>

Targi TOUR SALON odbędą się w dn. 1-3 lutego 2019 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony