ReklamaA1 - PRENUMERATA

TARGI

8 miesięcy temu  09.10.2018, ~ Bartłomiej Ryś   

Odwiedź nas na World Travel Show 2018 w Nadarzynie!

fot. Bartłomiej Ryś

Tylko kilkanaście dni dzieli nas od otwarcia bram podwarszawskiego Ptak Warsaw Expo. To właśnie tam wystartują targi „World Travel Show” edycja 2018, na których będziecie mogli nie tylko zobaczyć nowoczesne kampery, przyczepy i akcesoria do nich, ale także spotkać naszą redakcję i odwiedzić nasze stoisko. A po co? A chociażby po to, by wziąć udział w zabawie, w której do wygrania mamy przeprawę promową z Gdyni do Karlskrony. 

World Travel Show to jedno z największych wydarzeń turystyczno-caravaningowych w naszym kraju. Nas i naszą społeczność interesuje przede wszystkim Salon Caravaningowy, na którym zaprezentują się wszyscy czołowi producenci i dealerzy kamperów oraz przyczep kempingowych w Polsce. Ilość wszystkich dostępnych pojazdów trzeba liczyć w setkach a żeby dokładnie obejść każde stoisko warto zarezerwować przynajmniej dwa dni na zwiedzanie. A przecież mówimy tylko i wyłącznie o aspekcie caravaningowym - pozostają hale poświęcone jachtom, turystyce i regionom, które wykorzystują okazję targową do promowania własnych zakątków.

Stoisko „Polskiego Caravaningu” znajdziecie w hali „C”. Wśród przygotowanych atrakcji warto wymienić tą największą, czyli konkurs zorganizowany wspólnie z operatorem Stena Line. Do wygrania jest przeprawa promowa dla Ciebie, Twoich znajomych lub rodziny i Twojego kampera. Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w losowaniu? Wystarczy zakupić naszą prenumeratę do końca października. Na targach będziecie to mogli zrobić w cenie 75 zł za 6 następnych wydań. Nie dość, że taka opcja jest tańsza, to jeszcze jest gwarancją dostarczenia magazynu pod same drzwi.

Dodatkowo, do każdej zakupionej prenumeraty, dorzucamy kubek, wlepkę oraz łyżko-widelec przydatny podczas wypadów caravaningowych :) 

Na naszym stoisku będzie również możliwość zakupu naszych archiwalnych magazynów za symboliczną kwotę 2 zł. 

Podobnie jak w latach ubiegłych, również i teraz część naszego stoiska będzie poświęcona „Technologiom w caravaningu”. Pokażemy tam chociażby akumulatory, małe pojazdy elektryczne czy anteny satelitarne. Dodatkowo p. Darek z firmy ALPO będzie służył dobrą radą w sprawach „camper-majstrowych”.

Już dziś dołącz do naszego facebookowego wydarzenia targowego i pokaż, że będziesz z nami. 

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 13

 • 11
  ZADOWOLONY
 • 1
  ZASKOCZONY
 • 1
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony