ReklamaA1 - PRENUMERATA

TARGI

8 miesięcy temu  21.09.2018, ~ Krzysztof Dulny   

Miejsce: Nadarzyn

Data rozpoczęcia: 19.10.2018

Data zakończenia: 21.10.2018

Odliczamy dni do Camper&Caravan Show

Niecały miesiąc pozostał do kolejnej edycji targów kamperów i przyczep kempingowych Camper&Caravan Show. Przypominamy, że wydarzeniu towarzyszyć będzie IV europejski zlot caravaningowy, w którym nadal możecie wziąć udział.

World Travel Show, Warszawski Salon Jachtowy oraz Warsaw Ski&Outdoor Show – to pozostałe imprezy, które odbędą się w tym samym miejscu i czasie, a w których również warto wziąć udział. Przypominamy: 19-21 października, Nadarzyn.

Czego spodziewać się po edycji tegorocznej? W dwóch pawilonach wystawienniczych swoją ofertę zaprezentują producenci i dystrybutorzy kamperów, przyczep kempingowych, domków mobilnych, turystycznych pojazdów specjalnych i autokarów. Jak zapewniają organizatorzy, ta wielka wystawa zainteresuje nie tylko fanów turystyki, ale i motoryzacji w ogóle. 

Nowością będzie sekcja Ski&Outdoor Show. Rynek outdoorowy w Polsce z roku na rok przyciąga coraz większą liczbę entuzjastów. Odzież, akcesoria, pojazdy, sprzęt sportowy, turystyczny i rekreacyjny – to właśnie im poświęcona będzie nowa strefa.

Jak już wspomnieliśmy, targom towarzyszyć będzie tradycyjnie zlot z udziałem załóg caravaningowych z całej Europy. W ubiegłorocznym udział wzięło kilkaset składów – czy rekord zostanie pobity? Wszystko na to wskazuje.

Więcej na: www.campercaravanshow.com

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 4

 • 3
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 1
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony