TARGI

PREZENTACJE POJAZDÓW

PRZEGLĄD RYNKU

11 miesięcy temu  29.11.2017, ~ Administrator   

Rekordowa seria ONTOUR. 7 miejsc w przyczepie jednoosiowej o szerokości 2,3 m

Rekordowa seria ONTOUR. 7 miejsc w przyczepie jednoosiowej o szerokości 2,3 m

„Było świetne a będzie jeszcze lepsze” - slogan Hobby na 50-lecie istnienia perfekcyjnie pasuje do obecności marki na targach CMT, które odbędą się w niemieckim Stuttgarcie w dniach od 13 do 21 stycznia 2018 roku. Hobby zaprezentuje różnorodne innowacje na sezon 2018 i pokaże je na zupełnie nowym stoisku targowym. Co oznacza słowo „nowe”? Więcej miejsca, większy obszar, większa ilość światła.

Jedną z głównych atrakcji będą bez wątpienia trzy jubileuszowe modele z serii EXCELLENT. Są dostępne jako 540 UL, 560 CFe i 560 KMFe i zapewniają maksymalny komfort przy wykorzystaniu najnowszych technologii. Przykład: każde z podwozi wspomnianych przyczep fabrycznie doposażone jest w system stabilizacji KNOTT ETS Plus oraz system manewrowania „easydriver”. Do tego autonomiczny, 12-voltowy pakiet z kontrolerem ładowania oraz modułem wspomagającym, akumulatorem i czujnikiem akumulatora - całe „trio” jest niezależne od struktury kempingowej. Natomiast kołpaki ze stopów ze srebra podkreślają optycznie wyróżniające się modele rocznicowe. 

A co wśród kamperów? Hobby zaprezentuje dwa rocznicowe modele z serii OPTIMA PREMIUM - V65 GE i T720 F. Są dopracowane do najdrobniejszych szczegółów: okna z podwójnymi i przyciemnianymi szybami, grupa siedzeń układających się w literę „L” ze stołem składamy w kolumnie w modelu T70 F, poszerzone łóżko z dodatkowymi poduszkami i drabinką w modelu V65 GE, zewnętrzne złącze gazu, kołpaki ze stopu, regulator ciśnienia gazu TRUMA DuoControl ze zdalnym wyświetlaczem, wysokiej jakości sprzętem SAT firmy Kathrein, tapicerka siedzeń kierowcy z haftem „50 Years of Hobby”, dwie ozdobne poduszki… uff, jest tego całkiem sporo. 

A innowacje? 4 nowe modele w całkowicie przeprojektowanej serii ONTOUR. To nadal zwarta i zwinna przyczepka - wszystkie modele mają tylko 2,2 m szerokości. Zmienił się natomiast wygląd zewnętrzny, który został dopasowany do innych serii. To dobra opcja dla rodziny czy też pary - pomieszczą się tam wszyscy a do holowania wystarczy zwykłe auto typu kompakt. 

Dodatkowo w modelach serii ONTOUR znajdziemy wysokiej jakości meble z „klasy wyższej”, czyli serii DE LUXE. Będą również oferowane w standardzie z pełnym wyposażeniem dodatkowym „HOBBYKOMPLETT”. W tej serii znajdziemy również różne dodatki takie jak elektrycznie podgrzewana podłoga, system dźwiękowy Blaupunkt czy też nowe ogrzewanie gazowe TRUMA VarioHeat „Comfot”. Wszystkie systemy możemy oczywiście spiąć w oparciu o technologię Hobby CI-BUS i sterować nimi przy wykorzystaniu opcjonalnego panelu operacyjnego TFT.

We wspomnianej serii DE LUXE debiutuje nowy model na rok 2018: 515 UHK. Oferuje obszerną sekcję dla dzieci z łóżkiem piętrowym z tyłu oraz dodatkowe składane dla dwóch osób powyżej części dziennej z przodu. Po przekształceniach, w środku można znaleźć nawet 7 miejsc. Dla przyczepy jednoosiowej o szerokości 2,3 m to wręcz rekord. 

Nie zapomniano również o vanach (seria VANTANA w 4 wariantach układu) oraz serii SIESTA DE LUXE (trzy wersje).

To wszystko już w styczniu na targach w Stuttgarcie. Zapraszamy!

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony