artykuły

PRZEWODNIK PO POLSCE
ReklamaBilbord - Makita 04.01-31.03 Sebastian

Spiska Kraina

W pienińskiej Niedzicy mieści się fantastyczny park rozrywki – atrakcja dla cały rodzin. Będąc w tym rejonie po prostu nie można tego miejsca w Pieninach nie odwiedzić. To miejsce w Niedzicy, gdzie rozrywka i edukacja spotykają się w jednym punkcie.

Park zlokalizowany jest w Niedzicy, tuż obok jeziora Czorsztyńskiego i Zamku „Dunajec”, co stanowi bardzo atrakcyjną lokalizację ze względu na piękne okoliczne tereny oraz możliwość skorzystania z dodatkowych atrakcji takich jak: rejs po jeziorze, zwiedzanie zamku lub spływ Dunajcem.

Atrakcje dla całych rodzin na Podhalu

Dzieci z pewnością zainteresuje park linowy z trasą niebieską i żółtą, dziką zabawę w Małpim Gaju oraz stale rozbudowywany park rozrywki z wielkimi dmuchanymi zamkami, zjeżdżalniami, tunelami i torami przeszkód.

Zarówno park linowy, jak i zjeżdżalnie, są doskonale zabezpieczone - nikomu tutaj nie stanie się najmniejsza krzywda, ale zastrzyk adrenaliny i radości będzie i tak olbrzymi.

Planetarium 3D i Kino 12 D

Dla młodzieży i dorosłych polecamy trasę Janosika w parku linowym oraz liczne nowe atrakcje. Emocjonującą podróż po Wszechświecie zapewnia Planetarium 3D. Laserowy paintball w tematyce Gwiezdnych Wojen, ze znakomitą scenografią i najwyższej klasy sprzętem pozwoli poczuć dreszczyk emocji, towarzyszący starciu dwóch najpotężniejszych sił – dobra i zła. Kino 12 D to miejsce, w którym świat wirtualny przeplata się z prawdziwym. Z kolei długie na 45 metrów tory pontonowe i Golden Bungee zapewnią porządną dawkę pozytywnej energii.

Jeśli poczujemy głód można zajrzeć do karczmy Zadyma, znanej z doskonałego piwa i wyśmienitych potraw, które nasycą każdego. Dania inspirowane tradycją, ale z zupełnie nową oprawą same w sobie są już powodem, żeby odwiedzić Niedzicę.

Park miniatur

Misją Spiskiej Krainy jest przybliżanie historii, zapewnianie rozrywki oraz zachęcanie do wspólnego, rodzinnego spędzania czasu wolnego. W Parku Miniatur można zobaczyć wierne miniatury zamków i zabytków sakralnych.

Znajdują się miniatury między innymi: Zamku Dunajec w Niedzicy, Dworu Tetmajerów, Zamku w Czorsztynie, czy sanktuariów w Lourdes, Fatimie i Gietrzwałdzie. Najmłodsi spędzą niezapomniany czas w Parku Rozrywki i Małpim Gaju.

Atrakcyjna lokalizacja Parku Rozrywki, zapewnia również wiele innych atrakcji. W niedalekiej odległości znajduje się: Jezioro Czorsztyńskie, gdzie można wypożyczyć sprzęt pływający lub odbyć rejs statkiem, Zamek Czorsztyński, Zamek Dunajec, zapora woda w Niedzicy, malowidło 3D, spływ przełomem Dunajca oraz piękne okoliczne widoki.

Polska jest piękna. Nie czekaj, ruszaj w drogę!

Lokalizacja, kempingi w okolicyJak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 0
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 0
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW