PRZEGLĄD RYNKU

4 miesiące temu  21.05.2019, ~ Krzysztof Dulny   

W najnowszym numerze

W najnowszym numerze "Polskiego Caravaningu" znajdziecie m.in. obszerną relację z targów Poznań Motor Show Fot. Krzysztof Dulny

Na początku czerwca trafi do sprzedaży kolejne wydanie „Polskiego Caravaningu”. Ciekawych tekstów nasi autorzy przygotowali dla was tyle, że na 112 stronach pomieściliśmy tylko część z nich.

Numer otwieramy relacją z targów Poznań Motor Show, z których swoje wrażenia spisał dla was Bartek Ryś. Słowenia jest z kolei państwem, na podróż do którego gorąco zachęcamy, a które przez caravaningowców traktowana jest zazwyczaj jako „przelotówka” do Chorwacji (a to błąd!). O swojej podróży do Afganistanu pisze natomiast Andrzej Meller, autor takich książek, jak „Miraż. Trzy lata w Azji” czy „Zenga, zenga, czyli jak szczury zjadły króla Afryki”. Jest też o wyprawowych kamperach i kampervanach, do których podróżnicy przesiadają się coraz częściej – to trend, na który producenci „domów na kołach” nie zostają obojętni. Do caravaningu off-roadowego dedykowana jest np. australijska przyczepa marki Bruder, której na czterech stronach przygląda się Darek Wołodźko. Po sąsiedzku, bo w Nowej Zelandii, powstaje z kolei Romotow – niezwykła przyczepa przyszłości (choć już nie wyprawowa), o której również piszemy na łamach najnowszego „Polskiego Caravaningu”.

W numerze obrodziło w testy. RollerTeam Kronos 294 TL, Globe-Traveller Voyager X, zestaw Weinsberg + Amarok V6 i Peugeot 2008 to pojazdy, które rozłożyliśmy na czynniki pierwsze, doceniając ich zalety, ale i zwracając uwagę na rozwiązania mniej lub bardziej niefortunne. W „wieściach z warsztatu” piszemy m.in. o naprawie uszkodzonego poszycia, a w przeglądzie rynku – jak to w przeglądzie rynku: o nowościach oraz o ciekawych produktach i usługach.

Numer pojawi się w sprzedaży 5 czerwca. Nie możesz znaleźć „Polskiego Caravaningu” w sklepach? Zachęcamy do wykupienia prenumeraty naszego magazynu, co możecie zrobić TUTAJ lub pisząc na adres paulina.badurek@goldman.pl.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 3

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 1
  POINFORMOWANY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony