Reklama
Bilbord - Exide 07.01-30.11 Sebastian

OBLICZA CARAVANINGU

14 dni temu  16.10.2020, ~ Szymon Kwiatkowski   

Warszawskie Centrum Caravaningu „Szerokiej Drogi” rozpoczyna działalność!

fot. WCC

Już w najbliższą sobotę, 17 października, Warszawskie Centrum Caravaningu „Szerokiej Drogi” zaprasza na pierwszy dzień działalności salonu przy ulicy Omulewskiej 27 w Warszawie. 

Inauguracji będą towarzyszyły najlepsze z możliwych zabezpieczenia, związane z sytuacją pandemiczną. Tak więc dla zachowania bezpieczeństwa odwiedzających większość kamperów będzie prezentowana na wolnym powietrzu, oraz będą utrzymywane normy maksymalnie 5 osób w sklepie z akcesoriami caravaningowymi i 10 osób w salonie sprzedaży, przy zachowaniu obowiązku zasłaniania ust i nosa na całym terenie Centrum. Oczywiście firma przygotowała urządzenia do dezynfekcji rąk, a także specjalne urządzenia DISIbox do stałej dezynfekcji powietrza w kamperach, oprócz cyklicznego odkażania wnętrz pojazdów przy użyciu sprayów dezynfekujących.

Co zobaczymy w ramach tego dnia? Będzie można oczywiście zapoznać się z szeroką gamą kamperów i przyczep, ale też uzyskać poradę, który z pojazdów nadaje się najlepiej do indywidualnych potrzeb. Warszawskie Centrum Caravaningu „Szerokiej Drogi” proponuje wykorzystanie kampera jako środka pomocnego przy realizacji sportowych pasji, łączenie dwóch form wypoczynku. W związku z tym dowiemy się w którym kamperze zmieści się deska surfingowa, w którym narty, albo który nadaje się najlepiej do przewożenia rowerów. Naturalnie w salonie będą dostępne też sprzęty sportowe. Na początek będą to rowery hybrydowe polskiej firmy TrybEco, oraz sprzęt do uprawiania sportów wodnych: SUP-y JP Australia oraz osprzęt windsurfingowy UniFiber. Oferta będzie się stale powiększać. 

Wybór modeli w ramach oferty jest szeroki. Centrum jest jedynym dystrybutorem w Warszawie i trzecim w Polsce kamperów Adrii i Sun Living obok Grupy Elcamp i CarGo – Twoje Wakacje na 5 Gwiazdek. Dodatkowo jako drugi autoryzowany dealer w Polsce, tuż po Grupie Elcamp  prowadzi sprzedaż marki Globe-Traveller, a jako pierwszy salon z ofertą marki poza importerem Bürstner Polska oferuje pojazdy marki Bürstner.

Sobota będzie więc pierwszym regularnym dniem działalności. Oficjalne otwarcie w hucznym stylu  zostanie przygotowane w chwili, kiedy sytuacja pandemiczna się unormuje. Tymczasem to dobry moment na rozpoczęcie pracy, ponieważ caravaning w dobie pandemii jest jednym z bezpieczniejszych sposobów na aktywność. Już Grecy wiedzieli, że „Mens sana in corpore sano”, czyli „W zdrowym ciele zdrowy duch”. Warto podążać ich śladem.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 3

 • 3
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony