OBLICZA CARAVANINGU

4 miesiące temu  18.04.2019, ~ Bartłomiej Ryś   

Płyta z hitami Karola w czerwcowym wydaniu PC [VIDEO]

Kim jest Karol Kus i jego zespół Taraka? Dziś już chyba wszyscy, którzy podróżują kamperem lub przyczepą, znają polski hymn caravaningowy w postaci piosenki „ElCamperos” nagranej wspólnie z Grupą Elcamp. Na jednym „kawałku” Karol jednak nie poprzestał i w ten sposób powstała płyta „Piosenki Drogi”, którą będziecie mogli znaleźć w czerwcowym wydaniu „Polskiego Caravaningu”. Musicie ją mieć!

Karol Kus z zespołem i Grupą Elcamp rozpoczął swoją przygodę muzyczno-caravaningową od piosenki „ElCamperos”, która w krótkim czasie została okrzyknięta polskim hymnem caravaningowym. Kolejne „Pieśni Drogi” powstawały błyskawicznie a olbrzymia charyzma lidera zespołu Taraka jeszcze bardziej przyczyniała się do promocji całego „świata” kamperów i przyczep kempingowych. 

Grupa Elcamp poszła za ciosem i w krótkim czasie wyprodukowała kilka teledysków, m.in. do wspomnianej wcześniej piosenki „ElCamperos”, ale też do świątecznej kolędy nagranej w Czarnej Górze (mieliśmy przyjemność gościć na planie zdjęciowym). 

Płyta ze wszystkimi piosenkami była kwestią czasu. Karol podczas targów Poznań Motor Show poinformował, że za sprawą Grupy Elcamp oraz nowej firmy BioCamper produkującej ekologiczne rozwiązania chemiczne do caravaningu, pierwsza płyta z „Piosenkami Drogi” jest już gotowa! Jak będzie można ją zdobyć? To proste: wystarczy kupić czerwcowe wydanie „Polskiego Caravaningu”, płyta będzie do niego dołączona. I już! Uwaga - cena magazynu pozostanie na takim samym poziomie, jak do tej pory. Płytę nasi Czytelnicy otrzymają więc zupełnie GRATIS!

Zapraszamy na zapowiedź video i przy okazji prezentację produktów BioCamper. Znajdziecie ją poniżej. 

PS. Płyta będzie dołączona do naszego magazynu w formie KODU, za pomocą którego będzie można pobrać całą twórczność związaną z "Piosenkami Drogi". 

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 4

 • 4
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (1)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~ ojciec72 1 4 miesiące temu Karol wie co robi i co promuje! Brawo Karol!!
  oceń komentarz zgłoś do moderacji
do góry strony