MotelBrest

Data rejestracji: 10.12.2017

Odsłon profilu: 4207

Wyślij wiadomość do tego użytkownika:

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

OTWARCIE NOWEGO MOTELU CAMPINGU

ponad rok temu  13.12.2017

Zapraszamy wszystkie autokempingi do nowego Motelu "Stare Miasto", które znajduje się w jednej z mikroregionów miasta Brześcia, przy jednej z głównych ulic - warszawskiej autostrady. Hotel ma 43 pokoi. Motel jest w stanie pomieścić 95 gości

Posiadamy 26 wyposażonych miejsc parkingowych dla autokamprów. Motel "Stare Miasto" to kompleks drewnianych konstrukcji, w skład którego wchodzi 5 bloków z pokojami noclegowymi, dom administratora - recepcja, pralnia, snack bar - bufet, parking dla gości, parking dla samochodów na kółkach. Wszystkie pokoje mają osobne wejście od ulicy. Każdy pokój posiada prysznic, toaletę, telewizor, suszarkę do włosów. Niektóre pokoje posiadają lodówki i czajniki elektryczne.

Motel "Stare Miasto" - pierwszy motel-kemping w mieście Brześć, który może przyjmować turystów podróżujących na autokempingach. Dla nich są dostawy energii elektrycznej, strefa sanitarna do odprowadzania odpadów i zbierania czystej wody. Istnieją toalety i prysznice powszechnego użytku. Dostępne są usługi pralni.

Darmowe Wi-Fi jest dostępny w całym motelu. RB, Brest, ul. Lutskaya 3


+375 (29) 505-6-333


+375 (162) 50-6-333


brestmotel@gmail.com

Motel Old City

Koszt parkowania jednego domu na kołach wynosi 30-40 rubli białoruskich (około 15 - 20 dolarów) dziennie, w tym korzystanie z prysznica i toalety, prądu.

Wygody w odległości spaceru od parkingu - 10-15 metrów.

witryna www.motelbrest.com

miejsca na parkingu))

Możemy również zaoferować zakwaterowanie w komfortowych motelach.

Motel Old Town


do góry strony