PODRÓŻE

9 miesięcy temu  11.01.2018, ~ Krzysztof Dulny   

Oferta organizowanych przez PZM Travel zlotów caravaningowych doczekała się aktualizacji z cenami. Formularze zgłoszeniowe dostępne są na stronie www.pzmtravel.com.pl.

Na szczególną uwagę zasługują majowe wyjazdy grupowe w różnych konfiguracjach i trasach do Włoch (w programie: Mediolan, Turyn, Como, Florencja, Piza, Siena, Genua, Rzym) oraz do Francji na Lazurowe Wybrzeże (Monaco, Nicea, Cannes, Antibes).

W Niemczech, w okolicach Berlina odbędzie się w sezonie wakacyjnym światowy zlot FICC Rally, po którym wypocząć będzie można na 4-gwiazdkowym kempingu nad niemieckim Bałtykiem (okolice Rostocku).

Wczesna rezerwacja – bonusy dla klientów
Tylko do końca stycznia na imprezy organizowane przez PZM Travel udzielana jest zniżka 25 euro/osoba. Ponadto od tego roku wszyscy klienci biura otrzymują gratis specjalne, roczne ubezpieczenie POMOC PZM, które zawiera m.in pomoc home assistance w domu, pomoc konsultanata medycznego, pomoc rzeczoznawcy i wynajem pojazdu, obsługiwane przez Centrum PZM Assistance. Warunkiem otrzymania zniżki i ubezpieczenia jest wpłata zaliczki rezerwacyjnej w wysokości 300 zł/osoba za każdą imprezę. Ceny imprez, podane na stronie w walucie euro, przeliczone zostaną na polskie złote przy dopłacie na 30 dni przed terminem imprezy turystycznej. 

Przypominamy że wszyscy zlotowicze są ubezpieczeni i biuro odprowadza składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny zgodnie z wymogami ustawowymi.

Zachęcamy do rezerwacji i udziału! Liczba miejsc jest zawsze ograniczona.

Szczegóły na: www.pzmtravel.com.pl

GALERIA ZDJĘĆ

Zloty PZM Travel w 2018 r. – ruszył nabór!

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony