Reklama
A1 - Mazury24.eu
ReklamaA1 - PRENUMERATA

TARGI

ponad rok temu  17.05.2018, ~ Bartłomiej Ryś   

Miejsce: Messe DÜSSELDORF (Niemcy)

Data rozpoczęcia: 25.08.2018 10:00:00

Data zakończenia: 02.09.2018 18:00:00

Caravan Salon są targami bardzo obleganymi przez zwiedzających, którzy są na miejscu już od samych godzin porannych

Caravan Salon są targami bardzo obleganymi przez zwiedzających, którzy są na miejscu już od samych godzin porannych

To jedno z największych wydarzeń targowych w branży caravaningowej w Europie. Każdy pasjonat tej formy turystyki powinien choć raz odwiedzić to miejsce, by przekonać się jak tak naprawdę wyglądają targi branżowe z prawdziwego zdarzenia. Dość powiedzieć, że w tegorocznej edycji weźmie udział aż ponad 600 wystawców, którzy pokażą przeszło 2100 pojazdów rekreacyjnych - te liczby robią wrażenie na każdym. Na zwiedzanie łącznej powierzchni 214 tysięcy metrów kwadratowych powinniście sobie zarezerwować przynajmniej kilka dni - jest tego naprawdę dużo. 

Salon Caravaningowy w niemieckim Düsseldorfie to z pewnością największe w Europie (i prawdopodobnie na świecie) targi kamperów i przyczep kempingowych. W tym roku odbędzie się on w dniach od 25 sierpnia do 2 września (dzień dla prasy zaplanowano na 24 sierpnia). 130 różnych marek kamperów i przyczep usytuowanych w aż 13 halach.

Już dziś możemy z dumą poinformować, że wszystkie hale zostały już zarezerwowane, mamy komplet. Targi w Düsseldorfie są i pozostają barometrem trendów w branży. Z niecierpliwością i optymizmem czekamy na tegoroczną imprezę - powiedział dyrektor Stefan Koschke. 

Nigdzie nie można znaleźć tak dużej różnorodności produktowej jak w Düsseldorfie na targach Caravan Salon. Począwszy od luksusowych kamperów za kilka milionów euro po małe vany przeznaczone dla pary lub małych rodzin. Do tego akcesoria renomowanych marek, dodatkowe wyposażenie, trendy - tu każdy będzie usatysfakcjonowany z przybycia.

Jak informują organizatorzy, że względu na dużą popularność w tym roku otwarto drugą halę technologiczną, na której de facto można zobaczyć (i kupić) akcesoria oraz dodatkowe wyposażenie do kamperów i przyczep. Całość jest uzupełniona o wystawców pokazujących namioty, przyczepy namiotowe i „składane” przyczepy kempingowe. Nie zabraknie też ofert miejsc turystycznych i kempingowych, które warto odwiedzić. 

Dużo początkujących

W 2017 roku na targach pojawiło się aż 34% osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z caravaningiem. Specjalnie dla nich organizatorzy przygotowali wystawę „StarterWorld: Discover Camping and Caravanning”, która jest skierowana właśnie do nich. Na różnych panelach tematycznych nowicjusze (ale też Ci bardziej zaawansowani) mogą poznać interesujące fakty, wymienić doświadczenia ze starszymi kolegami, zapoznać się z cennymi informacjami dotyczącymi właśnie tej formy wypoczynku. Nowością jest miejsce nazwane po prostu „Wypożyczalnie” - to odpowiedź na coraz większą ilość takich usług nie tylko na rynku niemieckim, ale i chociażby w naszym rodzimym kraju.

Ceny biletów

Caravan Salon czynny jest każdego dnia od 25 sierpnia do 2 września 2018 roku w godzinach 10:00-18:00. 

Bilety kosztują 15 euro dla osób dorosłych (w kasie targowej bezpośrednio przed wejściem 18) a dzieci, uczniowie, studenci i członkowie CARAVAN SALON Club płacą 11 euro (w kasie 15). 

Informacje i aktualności na temat CARAVAN SALON DÜSSELDORF można znaleźć w Internecie na stronie www.caravan-salon.com.

Co oczywiste, nasza redakcja również, jak co roku, wybiera się na to niezwykłe wydarzenie. Do zobaczenia! 

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 10

 • 7
  ZADOWOLONY
 • 2
  ZASKOCZONY
 • 1
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony