OBLICZA CARAVANINGU

8 miesięcy temu  05.05.2018, ~ Bartłomiej Ryś   

Uciekał przed policją… kamperem [FOTO]

fot. poscigi.pl

Jak podaje portal poscigi.pl, do zdarzenia doszło w sobotę, 5 maja, w Sulechowie (woj. lubuskie). To tam kierujący kamperem marki Hobby najpierw zderzył się z volkswagenem touaregiem a następnie zaczął uciekać. Zanim doszło do zatrzymania pojazdu, uszkodził on jeszcze trzy auta. 

Wszystko rozpoczęło się od zderzenia na rondzie. To tam kierujący kamperem uderzył w prawidłowo jadącego volkswagena i zaczął uciekać. Poszkodowany kierujący powiadomił policję, ta natychmiast ruszyła w pościg. 

Radiowozy zielonogórskiej drogówki szybko zlokalizowały pojazd. 

Kierowca nie reagował na sygnały świetlne i dźwiękowe do zatrzymania się – mówi nadkom. Tomasz Szuda, naczelnik zielonogórskiej drogówki. - Sytuacja była bardzo niebezpieczna. Kierowca kampera (chcąc za wszelką cenę uciec) jechał pod prąd i po drodze taranował auta. Uderzył w mazdę, mercedesa i opla – mówi podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka zielonogórskiej policji.

Jak dodaje rzeczniczka, kierowca kampera swoją jazdą spowodował ogromne zagrożenie. 

Poruszał się całą szerokością drogi i zmuszał innych kierujących do zjeżdżania na pobocza.

Ostatecznie pościg zakończył się w momencie, kiedy kierujący kamperem zjechał na pobocze i z dużą siłą uderzył w słup linii wysokiego napięcia. Nie chciał jednak dać za wygraną, wysiadł z pojazdu i zaczął uciekać, ale tym razem już na nogach. Jego zatrzymanie było formalnością.

Okazało się, że 44-letni zielonogórzanin nie dość, że ma sądowy zakaz prowadzenia samochodów, to jeszcze kamper figurował jako skradziony w Niemczech. Teraz policja wyjaśnia wszystkie okoliczności zdarzenia. Kierujący kamperem został zatrzymany i przewieziony do aresztu w Zielonej Górze. 

GALERIA ZDJĘĆ

Uciekał przed policją… kamperem [FOTO]
Uciekał przed policją… kamperem [FOTO]
Uciekał przed policją… kamperem [FOTO]

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 6

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 1
  ZASKOCZONY
 • 1
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 3
  WKURZONY
 • 1
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony