ReklamaA1 - PRENUMERATA

NASZ TEST

PREZENTACJE POJAZDÓW

ponad rok temu  21.05.2018, ~ Bartłomiej Ryś   

To zdjęcie kampera wykonaliśmy w Boszkowie. Wcześniej bez problemu

To zdjęcie kampera wykonaliśmy w Boszkowie. Wcześniej bez problemu "wytrwał" w teście na dziko fot. Bartłomiej Ryś

Jak już wiedzą nasi fani na Facebooku, w miniony piątek z wypożyczalni Element Campers w Krakowie odebraliśmy kolejnego kampera do testów. Tym razem jest to Sunlight A70 przeznaczony dla 6 osób - zarówno do jazdy jak i spania.

Test potrwa do piątku. Jakie są pierwsze wrażenia? Jest to bardzo przestronna alkowa, w której bez problemu można „żyć” z 6-osobową załogą. Dodatkowo Element Campers dorzuca multum „gratisów” takich jak pełne wyposażenie kuchni, najazdy poziomujące, stół (lekki i składany) oraz komplet krzeseł marki Outwell. Wniosek jest więc taki, że klient wypożyczalni w jednym pojeździe dostaje wszystko, co przydaje się na caravaningowych wyjazdach.

Pod maską kampera pracuje 2.3-litrowy silnik Diesla o mocy 130 koni mechanicznych. Średnie spalanie to, na chwilę obecną, około 13 litrów na każde 100 kilometrów. Wszystkie sprzęty na pokładzie działają bez żadnych problemów, zarówno ogrzewanie jak i klimatyzacja już się przydały, kamper przeszedł również pozytywnie test „na dziko”. Jedynym minusem jest brak paneli solarnych na dachu - bez nich co pewien czas trzeba myśleć o ładowaniu pokładowego akumulatora. 

Więcej o kamperze i szczegóły testu na naszej stronie (w formie video) oraz magazynie. 

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony