ReklamaA1 - PRENUMERATA

PODRÓŻE

5 miesięcy temu  29.11.2018, ~ Rafał Dobrowolski   

Śnieżymy już, otwarcie Wierchomli tuż-tuż!

Stacja narciarska Dwie Doliny Muszyna-Wierchomla śnieży już teraz, natomiast otworzenie strony Wierchomli planuje na 8 i 9 grudnia.

Śnieżenie rozpoczęto 27 listopada i przy korzystnych warunkach pogodowych będzie ono trwało stale. Otwarcie Stacji dla narciarzy i snowboardzistów planowane jest na 8 i 9 grudnia, kiedy zostaną udostępnione stoki Wierchomla I i Stonoga.

Bieżące informacje znaleźć można zawsze na stronie internetowej www.wierchomla.com.pl w Aktualnościach oraz na fan page’u na Facebooku: www.facebook.com/dwiedoliny 

Stacja Narciarska Dwie Doliny Muszyna – Wierchomla to 2 wyciągi krzesełkowe i 7 orczykowych oraz 11 km w większości oświetlonych nartostrad o różnym poziomie trudności. To tu znajduje się jedna z najdłuższych tras zjazdowych w Polsce – 3 km ciągłego szusowania! Narciarze biegowi mają zaś do pokonania 4,5-kilometrowy, niezwykle malowniczy szlak, ciągnący się od górnej stacji Wierchomla I do Bacówki nad Wierchomlą. Dla snowboardowych zapaleńców nie lada gratką jest z kolei jeden z najdłuższych (400 m) w Polsce parków snowboardowych. Snowpark jest całkowicie usypany z ziemi, dzięki czemu snowboardziści nie muszą czekać na srogą zimę. Dwie Doliny to również bogata infrastruktura: liczne obiekty gastronomiczne przy stoku, serwujące między innymi dania kuchni regionalnej, wypożyczalnia, serwis i przechowalnia sprzętu oraz jedna z najlepszych szkół narciarskich – wiele razy z rzędu znajdująca się na podium w Ogólnopolskich Zawodach Instruktorów SITN PZN.

Nasze parkingi to dużo ponad tysiąc metrów kwadratowych; postój jest bezpłatny; istnieje możliwość podpięcia się do źródła zasilania w hotelu (230 V); można również korzystać z toalet w hotelu; mamy również miejsce na grill, plac zabaw dla dzieci. Dajemy możliwość skorzystania z atrakcji przygotowywanych na każdą porę roku w hotelu (maraton jogi, maratony rowerowe, narty etc.); nasza okolica to znakomite miejsce na wypoczynek; stanowimy doskonałą bazę wypadową do całego Beskidu Sądeckiego. Jeśli ktoś szuka miejsca z dala od cywilizacji, a jednocześnie pełnego uroku, dla ludzi aktywnych i spragnionych wypoczynku, to jesteśmy znakomitym wyborem - mówi Przemysław Kutnyj, przedstawiciel Ośrodka. 

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony