PODRÓŻE

10 miesięcy temu  09.12.2017, ~ Administrator   

W odpowiedzi na wiele próśb samych potencjalnych uczestników, PZM Travel już dziś publikuje swoją ofertę na zorganizowane wyjazdy caravaningowe z pilotem, autokarem i miejscowym przewodnikiem. Wiodącym kierunkiem dla przyszłorocznych zlotów będą Włochy.

W maju planujemy wyjazd do  Mediolanu, podczas którego z polskim przewodnikiem będziemy zwiedzać Mediolan, Turyn oraz piękne alpejskie Jezioro Como - tłumaczy Cezary Kasprowicz, Prezes Zarządu PZM Travel.
- Główną imprezą sezonu wycieczkowego będzie Europa Rally, która odbędzie się w Toskanii na 4* campingu Park Albatros.
 Tutaj organizujemy sami dla naszej grupy wycieczki fakultatywne po polsku do słynnych miast w okolicy: Florencji, Pizy i Sieny. 

Po zlocie Europa Rally, można się udać na kolejne wyjazdy wycieczkowe w dwóch wybranych kierunkach:
1. na Lazurowe Wybrzeże we Francji (wycieczki Monako, Nicea, Cannes, Antibes) przez Genuę
2.  na południe Włoch do Rzymu (wycieczki Rzym, Watykan).

- Jak co roku, zapraszamy również na czerwcowy zlot wypoczynkowy Adria Rally w Chorwacji: Półwysep Istria, camping IN Park Umag. W sierpniu zapraszamy na 87 F.I.C.C. Rallye, który odbędzie się w Niemczech na północno-zachodnich przedmieściach Berlina. W trakcie imprezy proponujemy wycieczki autokarowe z polskim przewodnikiem, podczas których będzie możliwość zwiedzania najważniejszych atrakcji Berlina, Poczdamu i Magdeburga. 

A co na zakończenie sezonu?

- Na zakończenie sezonu spotykamy się w pięknej scenerii słowackich Pienin na 22 Dahlie Rally.  Następnie proponujemy udać się na wspólny wypoczynek Spa do jednego z uzdrowisk węgierskich z wodami termalnymi w Hajduszoboszlo lub Hajdúböszörmény.

Na stronie internetowej www.pzmtravel.com.pl zamieszczony jest kalendarz imprez caravaningowych na sezon 2018 oraz opisy zlotów. Cenniki oraz szczegółowy program są jeszcze w przygotowaniu, ale już można wstępie rezerwować swoje miejsce. 

Pozwoli nam to oszacować, które oferty cieszą się największym zainteresowaniem. W kalendarzu przedstawiamy łączone trasy zlotów majowych do Włoch i Francji. Oczywiście trasy są tylko propozycją połączenia kilku zlotów. Każda z imprez może być rezerwowana pojedynczo. Imprezy będą realizowane dla grupy minimum 20 uczestników - dodaje nasz rozmówca.

Warto zaznaczyć, że na wszystkich w/w imprezach turystycznych, uczestnicy są ubezpieczeni NNW i KL a także odprowadzana jest składka na Turystyczny Fundusz gwarancyjny wysokości 10 zł, zgodnie z zapisami nowej Ustawy o imprezach turystycznych.

Pilotami są Marek Płończak oraz Piotr Pelka.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 7

 • 5
  ZADOWOLONY
 • 1
  ZASKOCZONY
 • 1
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony