PRZEGLĄD RYNKU

5 miesięcy temu  19.06.2019, ~ Krzysztof Dulny   

Jeszcze nie macie? Szukajcie w empikach i w dużych salonach prasowych

Jeszcze nie macie? Szukajcie w empikach i w dużych salonach prasowych

W sprzedaży nadal dostępne jest wydanie 3/2019 „Polskiego Caravaningu”. Naszego czasopisma szukajce w empikach i dużych salonach prasowych, ale również w zaprzyjaźnionych z nami firmach: CamelCamp (Poznań), PHU Lew (Gdańsk) oraz Benimar Polska (Kędzierzyn Koźle).

Numer otwieramy relacją z targów Poznań Motor Show, z których swoje wrażenia spisał dla was Bartek Ryś. Słowenia jest z kolei państwem, na podróż do którego gorąco zachęcamy, a które przez caravaningowców traktowana jest zazwyczaj jako „przelotówka” do Chorwacji (a to błąd!). O swojej podróży do Afganistanu pisze natomiast Andrzej Meller, autor takich książek, jak „Miraż. Trzy lata w Azji” czy „Zenga, zenga, czyli jak szczury zjadły króla Afryki”. Jest też o wyprawowych kamperach i kampervanach, do których podróżnicy przesiadają się coraz częściej – to trend, na który producenci „domów na kołach” nie zostają obojętni. Do caravaningu off-roadowego dedykowana jest np. australijska przyczepa marki Bruder, której na czterech stronach przygląda się Darek Wołodźko. Po sąsiedzku, bo w Nowej Zelandii, powstaje z kolei Romotow – niezwykła przyczepa przyszłości (choć już nie wyprawowa), o której również piszemy na łamach najnowszego „Polskiego Caravaningu”.

W numerze obrodziło w testy. RollerTeam Kronos 294 TL, Globe-Traveller Voyager X, zestaw Weinsberg + Amarok V6 i Peugeot 2008 to pojazdy, które rozłożyliśmy na czynniki pierwsze, doceniając ich zalety, ale i zwracając uwagę na rozwiązania mniej lub bardziej niefortunne. W „wieściach z warsztatu” piszemy m.in. o naprawie uszkodzonego poszycia, a w przeglądzie rynku – jak to w przeglądzie rynku: o nowościach oraz o ciekawych produktach i usługach.

Nie możesz znaleźć „Polskiego Caravaningu” w sklepach? Zachęcamy do wykupienia prenumeraty naszego magazynu, co możecie zrobić TUTAJ lub pisząc na adres paulina.badurek@goldman.pl.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 2
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony