ReklamaA1 - PRENUMERATA

PRZEGLĄD RYNKU

4 miesiące temu  26.12.2018, ~ Administrator   

Nareszcie polska wersja katalogu instalacji LPG dla kamperów

Ukazała się polska wersja katalogu „Caravan – rozwiązania na gaz płynny w pojazdach rekreacyjnych”. Wydana przez GOK publikacja przedstawia rozwiązania i systemy dla instalacji gazu płynnego w pojazdach rekreacyjnych i kamperach.

Katalog powstał w odpowiedzi na zwiększone zainteresowanie na rynku polskim reduktorami, wężami i armaturą dla instalacji LPG, które m.in. ma w swojej ofercie firma GOK, a dedykowany jest zarówno producentom, serwisantom, jak i użytkownikom pojazdów rekreacyjnych. Publikacja dostarcza szczegółowych opisów produktów wraz z ich przyporządkowaniem do odpowiedniej grupy zastosowania. Rozpoznanie i prawidłowe dobranie produktu ułatwiają schematy zastosowania i zdjęcia.

W końcowej części katalogu znalazły się dodatkowe, interesujące informacje „w pigułce” – pomocne wszystkim zainteresowanym, a dotyczące między innymi tego, jak przeprowadzać i na co zwracać uwagę podczas kontroli szczelności instalacji LPG. Nie zabrakło wyjaśnień i opisów urządzeń zabezpieczających oraz zdjęcia poglądowe przyłączy stosowanych w całej Europie.

Na pierwszych stronach katalogu firma GOK, od lat produkująca swoje wyroby wyłącznie na terenie Niemiec, przedstawia obowiązujące w Europie normy dotyczące stosowania urządzeń w instalacjach LPG w pojazdach rekreacyjnych.

Katalog w formie pliku pdf można pobrać ze stron internetowych: www.gok.pl lub www.gok-online.de. Zamówienia na wersję papierową można składać mailowo pod adresem firmy GOK Regler und Armaturen Polska Sp. z o.o. w Ostrowie Wielkopolskim: gok@gok.pl.

O firmie GOK

Niemiecka firma GOK Regler- und Armaturen-Gesellschaft mbH & Co. KG zajmuje się techniką regulacji armatury instalacji gazu płynnego i instalacji olejowych. Zatrudnia aktualnie 280 pracowników, a w swoim asortymencie ma dużo więcej niż tylko reduktory i armaturę. W zakresie przydomowych instalacji LPG, instalacji dla pojazdów rekreacyjnych (zarówno lądowych, jak i wodnych), instalacji olejowych i zarządzania zbiornikami GOK oferuje duży wachlarz komponentów, rozwiązań i całych systemów oraz wspiera swoich klientów usługami serwisowymi, dzieląc się z nimi swoją wiedzą. Firma powstała w roku 1968 w Ochsenfurcie. Dzisiaj siedziba tego rodzinnego przedsiębiorstwa mieści się w Marktbreit koło Wuerzburga, w dolnej Frankonii. Firma kierowana jest przez Dietera Kleine – właściciela firmy, i Geralda Ungera.

Artykuł pochodzi z numeru 2(71) 2016 Polskiego Caravaningu

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 4

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 1
  ZASKOCZONY
 • 2
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (1)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~ Ireneusz 1 4 miesiące temu Najlepszym wyjściem będzie jednak przekonać się na sto procent czy naprawdę się opłaca założyć taką instalacje w pojeździe. Zachęcam do lektury https://gostyn24.pl/pl/6...
  oceń komentarz zgłoś do moderacji
do góry strony