TARGI

DOBRZE WIEDZIEĆ

OBLICZA CARAVANINGU

PODRÓŻE

6 miesięcy temu  27.03.2019, ~ Krzysztof Dulny   

Nagrodą w konkursie jest 7-dniowy pobyt na kempingu Relax Zdwórz

Nagrodą w konkursie jest 7-dniowy pobyt na kempingu Relax Zdwórz

Co powiecie na 7-dniowy pobyt na kempingu Relax w Zdworzu? To nagroda w naszym najnowszym konkursie, który startuje już jutro – pierwszego dnia targów Poznań Motor Show – a który potrwa do 30 kwietnia br.

Aby wziąć udział w losowaniu, wystarczy wykupić roczną lub dwuletnią prenumeratę „Polskiego Caravaningu”. Możesz to zrobić na naszym stoisku na targach Poznań Motor Show, ale równie dobrze możesz skontaktować się z nami po targach (lub złożyć zamówienie, klikając TUTAJ). Zwycięzcę wyłonimy drogą losowania spośród wszystkich, którzy wykupią prenumeratę w dniach 28 marca – 30 kwietnia br.

Nagrodę w konkursie funduje Centrum Wypoczynku i Rekreacji Relax Zdwórz (gm. Łąck), a jest nią – jak już wspomnieliśmy – 7-dniowy pobyt na kempingu w wybranym przez siebie terminie. Mowa oczywiście o parceli (wyżywienie we własnym zakresie), zatem z wygranej skorzysta cała załoga twojego kampera/przyczepy, bez względu na to, czy zaprosisz do wspólnego wypoczynku rodzinę, czy paczkę przyjaciół.

Jeśli masz pytania lub, nie tracąc czasu, chciałbyś wykupić prenumeratę i zapewnić sobie udział w losowaniu, pisz pod adres paulina.badurek@goldman.pl. Paulina obecna będzie również na stoisku „Polskiego Caravaningu” (pawilon 1, stoisko 4), gdzie udzieli wszelkich informacji zarówno na temat konkursu, jak i prenumeraty. Powodzenia!

Strona internetowa kempingu: relaxzdworz.pl

GALERIA ZDJĘĆ

Kup prenumeratę i wygraj pobyt na kempingu
Kup prenumeratę i wygraj pobyt na kempingu

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 7

 • 4
  ZADOWOLONY
 • 1
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 1
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony