PRZEGLĄD RYNKU

10 miesięcy temu  15.10.2018, ~ Bartłomiej Ryś   

Miejsce: Ptak Warsaw Expo / Nadarzyn

Data rozpoczęcia: 19.10.2018

Data zakończenia: 21.10.2018

GoMarket.pl na targach Camper Caravan Show

Już w najbliższy weekend (19-21 października 2018) w nadarzyńskim Centrum Ptak Warsaw Expo odbędą się targi Camper Caravan Show 2018. Na tym największym w Polsce wydarzeniu w branży karawaningowej nie może zabraknąć firmy GoMarket, krajowego lidera w sprzedaży akcesoriów turystycznych i wyposażenia pojazdów rekreacyjnych.

GoMarket stale się rozwija i sukcesywnie poszerza swoją ofertę, aby  sprostać  wymaganiom Klientów. Tegoroczne stoisko zachęci jeszcze ciekawszym asortymentem, a każdy z naszych gości z pewnością znajdzie tutaj coś dla siebie. Oprócz wielu upominków przygotowaliśmy również specjalne, targowe ceny na większość artykułów.” – zapowiadają Robert Ostaszewski i Tomasz Kłos, współwłaściciele GoMarket.

Na obszernym stoisku odwiedzający będą mogli zapoznać się z ofertą firm, których GoMarket jest w Polsce generalnym przedstawicielem. Do grona tych marek należą Brunner, Westfield, EuroTrail, Pegi-Pegg, Portal Outdoor, Crosso, Travel Safe oraz Active Leisure.

Równie interesująco zapowiada się ekspozycja produktów firm ściśle współpracujących z GoMarket na polskim rynku: Dometic, Fiamma, Thetford, Comet, Fawo, Cadac, Haba, Sika. Zwłaszcza w przypadku skandynawskiej marki Dometic możemy spodziewać się bogatej prezentacji artykułów z szerokiej gamy wyposażenia i akcesoriów karawaningowych.

„Firma GoMarket jest jednym z najważniejszych reprezentantów Dometic na polskim rynku. W sezonie 2018 wspólnie wypracowaliśmy atrakcyjną ofertę hurtową skierowaną do przedsiębiorców działających w branży karawaningowej, opierającą się na konkurencyjnych cenach, dobrej dostępności produktów Dometic i rekordowo krótkim czasie ich dostawy. W sezonie 2019 ten model współpracy rozszerzymy również na obszar części zamiennych i serwisowych Dometic.” – mówi Grzegorz Rybak odpowiedzialny za sprzedaż w firmie Dometic Poland. „Na nadchodzących targach GoMarket zaprezentuje na swoim stoisku między innymi najpopularniejsze lodówki przenośne Dometic i Mobicool, a także produkty przeznaczone do zabudowy w pojazdach, w tym klimatyzatory, okna, wyposażenie kuchni oraz rozwiązania energetyczne.” – dodaje Grzegorz Rybak.

Stoisko GoMarket.pl na targach Camper Caravan Show 2018 będzie dostępne w dniach 19-21.10.18.

Camper Caravan Show 2018
Centrum Ptak Warsaw Expo
Al. Katowicka 62
05-830 Wolica 114D

Hala C8 stoisko 4

Serdecznie zapraszamy!

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 4

 • 4
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony